درخواست مالی نوتس کانتی از یووه

خبرنگار: مدیر

باتوجه به شرايط مالی بد باشگاه نوتس کانتی، این باشگاه درخواست کمک مالی از باشگاه یوونتوس را برای سران این تیم ارسال کرد.

به گزارش اف‌سی یوونتوس، آندره آ آنیلی مدیر باشگاه یوونتوس پس از دریافت این درخواست، پیراهن تاریخی باشگاه نوتس کانتی را برای سران این باشگاه ارسال کرد و پس از آن طی درخواستی از کمپانی آدیداس، خواهان فراهم کردن پیراهن برای فصل جدید این باشگاه شد.

در این میان می‌توان به قرارداد این تیم ناتینگهامی با کمپانی پوما اشاره کرد. گفته می‌شود که بدهی این باشگاه به پوما مانع از دریافت لباس های فصل جدید شده است و به همين دليل این باشگاه توانایی استفاده از سایر اسپانسر ها را تا زمان پرداخت کامل بدهی ندارد.

گفتنی است که ۱۱۶ سال پیش پیراهن تیم نوتس کانتی به اشتباه برای باشگاه یوونتوس ارسال شده بود، این اشتباه شیرین باعث شد تا پیراهن اول یووه از رنگ صورتی به رنگ سفید و سیاه راه راه تغییر پیدا کند.

پیش از این نیز در زمان افتتاح ورزشگاه جديد یووه در سال ۲۰۱۱، باشگاه نوتس کانتی افتخار رویارویی با بیانکونرو ها در استادیوم آلیانز را داشت و این دیدار با نتیجه ۱ – ۱ در تاریخ دو باشگاه ماندگار شد.