این یک راز نیست، در این لحظه بیانکونرو ها درگیر موارد مهمی در ارتباط با نقل و انتقالات هستند. پاراتیچی آشکارا با این مسئله روبرو است که می تواند پیامدهای بی شماری را در چند ساعت آینده به همراه آورد، اما در عین حال برای جذب بازیکنان جدید کاملاً متوقف باقی نمی‌ماند. درواقع، سیاه‌وسفید ها برای جذب بازیکنان مشهور پیشتازی خواهند کرد، مانند کریستن اریکسن.

به گزارش اف‌سی یوونتوس، بنابر شایعات منتشر شده طی روزهای اخیر می‌توان تایید کرد: تصميم بانوی‌پیر در مورد این بازیکن متولد ۱۹۹۲ جدی خواهد بود. بدیهی است که ما در مورد یک ضربه احتمالی برای فصل بعد صحبت میکنیم، اما پاراتیچی میخواهد از جذب این بازیکن مطمئن باشد همانند کاری که پیش از این با آرون رمزی و آدرین رابیوت انجام داد. چراکه اریکسن هم می‌تواند هدف دیگری برای قرارداد آزاد باشد، باتوجه به عدم توافق برای تمدید قرارداد با تاتنهام، این بازیساز دانمارکی به زودی تبديل به بازیکن آزاد خواهد شد.

براساس گزارش های منتشر شده در نشریه Corriere dello Sport، یووه توانست پیشرفت بزرگی داشته باشد و به توافق با این بازیکن نزدیک است. این یک شاهکار واقعی در بازار نقل و انتقالات است که بتوان بلافاصله با بازیکنانی مانند اریکسن برای انتقال آزاد در سال آینده به تورین به توافق رسید و پاراتیچی درحال مذاکره به طور حقیقی در این مورد است. با درنظر گرفتن وقایع فعلی، شایعات جدیدی در حوزه بیانکونری شنیده می‌شود. همانطور که قبلاً پیش‌بینی می شد، در واقع اولویت اول در نقل و انتقالات یوونتوس فروش بازیکنان بی کاربرد است و در چند ساعت گذشته اخباری منتشر شده است که می تواند همه چیز را تغییر دهد.