طبق آخرین اخبار منتشره، تعدادی از هواداران یووه به دلیل شعار های نژاد پرستانه از حضور در ورزشگاه متروپولیتن و مشاهده اولین بازی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید منع شدند.

به گزارش اف‌سی یوونتوس، بیانکونری ها مسابقات اروپایی خود را از فردا عصر در واندا متروپولیتن آغاز می کنند، اما با این شرایط انتظار می رود طرفداران زیادی در ورشگاه حضور نداشته باشند.

به نقل از Tuttosport، به این بهانه تعدادی از طرفداران باشگاه یوونتوس که بلیط بازی های خارجی را خریداری کرده یودند، تصمیم گرفتند که در خانه خود باقی بمانند و به عنوان اعتراض علیه باشگاه، از سفر به مادرید خودداری کردند.

این در حالی است که دیروز ۱۲ رهبر از گروه های هواداری یوونتوس به جرم برنامه ریزی برای ایجاد اغتشاش، باج خواهی، پولشویی و خشونت بعد از بازی مقابل اتلتیکو دستگیر شدند.

آندره آنیلی، رئیس یووه با تحقیقاتی که در این مورد داشت، ادعا كرد كه این دسته از هواداران با تهدید به مشاركت در مناجات نژادپرستانه یا رفتارهای دیگری كه احتمالاً منجر به جریمه خواهد شد، نام باشگاه را “سیاه” خواهند کرد و بدین منظور این دسته از هواداران از تماشای بازی منع شدند.