سال ۲۰۰۱ مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا. یووه و بایر لورکوزن در تاریخ ۲۹ نوامبر در “Delle Alpi” به مصاف یکدیگر رفتند. تا کنون، آنچه که باقی مانده است فقط خاطرات آن دیدار است.

به گزارش اف‌سی یوونتوس، در نیمه اول این دیدار به دلیل سرمای شدید و مه‌ی که شهر تورین را احاطه کرده بود، این بازی به تعویق افتاد. گفتنی است که این دیدار در تاریخ پنج شنبه ۲۹ نوامبر ۲۰۰۱ در ساعت ۱۵ به میزبانی ورزشگاه دل آلپی تورین برگزار شده بود.

پس از برگزاری ادامه مسابقه، با گلی که دیوید ترزگه در دقیقه ۸ برای یووه ثمر رسانده بود، بانوی پیر با ضربه ای دیدنی از الساندرو دل پیرو در دقیقه ۳۷ از حریف آلمانی خود دو بر صفر پیش افتاد. هفت دقیقه پس از آن با موقعیت خوبی که در محوطه جریمه توسط ایگور تودور به ارمغان آمده بود گل سوم بیانکونری نیز به ثمر رسید.

در نیمه دوم نیز با پیش آمده موقعیت گلزنی در دقیق ۶۰، ترزگه گل دوم خود و گل چهار یووه را وارد دروازه بایر لورکوزن کرد و در نهایت بازی با نتیجه چهار بر صفر به پایان رسید.

ترکیب اصلی یووه در آن بازی: جانلوئیجی بوفون، الساندرو بریندلی، لیلیام تورام، مارک لولیانو، جانلوکا پسوتو، جانلوکا زامبروتا، ایگور تودور، السیو تاکیناردی، پاول ندود (ادگار داویدز ۸۴)، دیوید ترزگه (نیکولا آمروزو ۷۷)، الساندرو دلپیرو

نیمکت: میشل‌آنجلو رامپولا، پائولو مونترو، میشله پاراماتی، کریستین زنونی، فابیان اونیئل

مربی: مارچلو لیپی

کارت زرد: بریندلی ۲۵، ندود ۵۱،  بالاک