بیانکونری ها در هفته هفتم لیگ سری آ در دیداری تماشایی و دیدنی توانستند حریف میلانی خود را با نتیجه دو بر یک از پیش‌روی بردارند.

در این دیدار شاگردان ساری در دقیقه چهارم با زیرکی پائولو دیبالا در ابتدا از اینتری ها پیش افتادند. در ادامه و در دقیقه ۷ این بازی، کریستیانو رونالدو به حرکت زیبای فردی میتوانست دومین گل بانوی پیر را به ثمر برساند اما شوت پرقدرت وی با تیرک افقی دروازه هاندانوویچ برخورد کرد.

به گزارش اف‌سی یوونتوس، در ادامه شاگردان آنتونیو کونته حملات زیادی را بر روی دروازه ویچک شتزنی داشتند که نهایتا در دقیقه ۱۸ لائوتاریو بر روی ضربه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. این پنالتی به دلیل برخورد توپ با دست ماتیاس دلیخت در محوطه جریمه نسیب بازیکنان اینترمیلان شده بود.

در دقایق پایانی نیمه اول رونالدو بر روی پاس زیبای دیبالا دروازه هاندانوویچ را گشود اما این گل توسط داور مسابقه آفساید اعلام شد.

در نیمه دوم نیز بازیکنان بووه همانند نیمه اول بازی را تحاجمی آغاز کردند. گفتنی است که به دلیل آمادی بدنی خوب بازیکنان، این بیانکونری ها بودند در که اکثر صحنه ها صاحب توپ و میدان بودند.

تا دقیقه ۸۰ بازی هر دو تیم تلاش زیادی را برای به ثمر رساندن گل دوم داشتند، اما این گونزالو هیگوآین بود که به صدر نشینی ۶ هفته ای نرآتزوری ها پایان داد، وی پس از ورودش به میدان دومین ل بانوی پیر را به ثمر رساند تا یووه با نتیجه ۲ – ۱ پیروز میدان باشد.

پس از این گل بازیکنان اینتر سعی در تخریب روحیه بازیکنان یوونتوس داشتند و بازی را با برخورد های فیزیکی دنبال میکردند.

اینتر ۱ – ۲ یوونتوس

گلها: دیبالا ۴، هیگوآین ۸۰

ترکیب اصلی: شتزنی، کوآدرادو، بونوچی، دلیخت، ساندرو، خدیرا (بنتانکور ۶۲)، پیانیچ، متئودی، برناردسکی (هیگوآین ۶۲)، دیبالا (امره جان ۷۱)، رونالدو

نیمکت نشینان: بوفون، پینسولیو، روگانی، امره جان، رابیو، رمزی

مربی: ساری

داور: روکی

کمک داوران: ملی، کاربونه

داور چهارم: مارسکا

وی ای آر: ایراتی، پرتی

کارت زرد: ساندرو ۱۳، امره جان ۸۵، پیانیچ ۸۳

جهت مشاهده آمار کامل بازی کلیک کنید