در دومین هفته از بازی های ملی در فصل جدید، ۱۴ بازیکن از تیم مائوریتسیو ساری به اردوی تیم های ملی دعوت شده اند.

به نقل از سایت رسمی یوونتوس، تیم ملی ایتالیا در رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ در روز شنبه ۱۲ اکتبر ۲۰۱۹ مقابل یونان (در خانه) قرار خواهد گرفت. بونوچی و برناردسکی دو بازیکن یووه هستند که ایتالیا را در این بازی همراهی خواهند کرد. سه روز بعد از این بازی، آتزوری ها مقابل لیختن اشتاین به میدان می روند. در این بین میرالم پیانیچ در تاریخ های همزمان خود را برای بازی بوسنی – فنلاند و یونان – بوسنی آماده خواهد کرد.

به گزارش اف‌سی یوونتوس، سایر بازیکنان یوونتوس که قرار است در یورو ۲۰۲۰ با تیم ملی خود جایگاهی کسب کنند عبارتند از: کریستیانو رونالدو (پرتغال – لوکزامبورگ در ۱۱ اکتبر و اوکراین – پرتغال در ۱۴). در حالی که متئودی و دمیرال در تاریخ ۱۴ اکتبر در بازی فرانسه – ترکیه که به میزبانی فرانسه برگزار خواهد شد با یکدیگر روبرو خواهند شد. سه روز بعد از این بازی، بلیز در کشور ایسلند به مصاف این تیم خواهد رفت و این در حالی است که مریح آلبانی را در خانه به چالش خواهد کشید. دلیخت در تیم ملی هلند در تاریخ ۷ اکتبر برابر بلاروس بازی خواهند کرد و پس از ۷۲ ساعت مقابل ایرلند شمالی قرار خواهد گرفت.

در بازی های همزمان با مدافع گران قیمت یووه، شتزنی در دیدار مقابل لتونی و مقدونیه با لهستان به میدان خواهد رفت. سرانجام پس از مدت ها، شاهد دو بازی از رمزی در تیم ملی ولز خواهیم بود: اسلواکی – ولز (۱۰ اکتبر) و ولز – کرواسی (۱۳ اکتبر).

امره جان و دیبالا نیز در روز چهارشنبه ۹ اکتبر در بازی دوستانه آلمان – آرژانتین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در حالی که شماره ۱۰ یوونتوس برای بازی دوستانه مقابل اکوادور به اسپانیا سفر میکند، این بازیکن آلمانی پس از آن در تاریخ ۱۳ اکتبر در استونی برای بازی مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به میدان خواهد رفت.

در آن طرف و در آمریکایی جنوبی، الکس ساندرو برزیلی در سنگاپور (مقابل سنگال و نیجریه در تاریخ ۱۰ و ۱۳ اکتبر)، کوادرادو در تیم ملی کلمبیا (مقابل شیلی و الجزایر در ۱۲ و ۱۵ اکتبر) و بنتانکور در تیم ملی اروگوئه (دو بازی دوستانه مقابل پرو در ۱۱ و ۱۵ اکتبر) به مصاف رقبای خود خواهند رفت.