تولدت مبارک، یوونتوس!

خبرنگار: مدیر

همیشه اول نوامبر زمان جشن برای هواداران بیانکونری‌ست. ۱۲۲ سال است که اینگونه میگذرد.

امروز، سالگرد تاسیس باشگاه یوونتوس است. روز تولد باشکوه ترین باشگاه ایتالیایی، بزرگترین و یکی از مهمترین تیم های اروپا و البته جهان!

امروز، روز تولد برای همه ماست، طرفداران یوونتوس که همیشه از تصمیمات باشگاه پیروی کرده اند و با اشتیاقی بی نظیر آن را تجربه کرده ایم. شور و نشاطی که باعث بروز احساسات و مهمتر از همه، پیروزی می شود! بانوی‌پیر از سال ۱۸۹۷ حتی در داخل میدان و خارج از آن معنای فعل “فرو نشستن” را صرف نکرده است.

ما تکه‌ای مهم از تاریخ فوتبال هستیم: ۳۷ عنوان قهرمانی در سری آ، دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در جام بین قاره ای، سه قهرمانی در جام یوفا، یک قهرمانی در جام قهرمانان، دو قهرمانی در سوپر کاپ اروپا، ۱۳ قهرمانی در جام حذفی ایتالیا، هشت قهرمانی در سوپر جام ایتالیا. ناگفته نماند، اکنون ما هشت عنوان قهرمانی متوالی در سری آ داریم!

در واقع نگاه یووه همیشه رو به جلو است. مهمترین پیروزی؟ زیباترین گل؟ مسابقه ای که بیشتر از همه به آن علاقه داریم؟ این‌ها سوالاتی است که نمیتوان در جواب آن تعداد محدودی از آن‌ها را به یاد آورد! زیرا تک تک این خاطرات برای خود بزرگ و دلچسب هستند!!!

یوونتوس هرگز متوقف نشد: توانست از دشواری ها برخیزد، پیروز شود، ادامه دهد و در برخی موارد نیز توانست به انجام دوباره آن برگردد! با میل به پذیرش پیروزی همیشه با چالش های جدیدی روبرو شد و حتی تغییر ساختار کلی را نیز انتخاب کردند! چه در فوتبال و چه خارج از آن. تنها به جهت اندیشیدن به اهداف!

این همان چیزی است که ما هستیم.

این همان چیزی است که ما همیشه بوده ایم.

تولدت مبارک، یووه! تولدت مبارک، بیانکونری!