از پیروزی با یووه خوشحالم

خبرنگار: مدیر

ماتیاس دلیخت مدافع سرسخت بیانکونری به منتقدان یوونتوس می گوید: “من مقابل میلان بازی خیلی خوبی داشتم و مقابل تورینو نیز پیروز شدم.”

به گزارش اف‌سی یوونتوس – دلیخت در حال حاضر در اردو تیم ملی هلند است و خود را برای بازی های ملی آماده میکند، وی اخیرا با خبرنگاران NOS Voetbal مصاحبه ای داشت.

این مدافع در هفته های آغازین فصل بر روی برخی از گلهای خورده ی یوونتوس مقصر بود، از جمله چندین خطا و برخورد توپ با بازوی وی از دیگر خطا های وی محسوب میشود.

“[این انتقاد] فقط برای یک لحظه بود. من مقابل میلان بازی بسیار خوبی داشتم و در توربی مقابل تورینو نیز پیروز شدم. لحظه زیبایی بود. من خوشحالم.”

این جوان ۲۰ ساله که برای کسب اسکودتو با اینتر رقیب میکند، در تلاش است تا در تیم ملی کشورش نیز با استفان دو وریج مدافع تیم اینتر میلان رقابتی داشته باشد.

“این یک رقابت هیجانی برای کسب عنوان قهرمانی همراه با اینتر است. اما و استفان دو وریج را دو دوست هستیم.”

“اگر او علیه من بازی کند، انرژی رقابت کردن به من میدهد و برعکس. من اغلب با او همراه هستم زیرا میلان تنها یک ساعت با ماشین از تورین فاصله دارد. من واقعاً دوست دارم با هلندی ای که در این نزدیکی میکند صحبت کنم.”

گفتنی است که هلندی ها رقابت های مقدماتی خود را برای یورو ۲۰۲۰ با بازی مقابل ایرلند شمالی و استونی به پایان خواهند رساند.