اخیرا کیلیان امباپه جوان ۲۰ ساله که در حال حاضر یکی از بهترین بازیکنان جهان است مورد توجه سران یوونتوس قرار گرفته است. در همین خصوص، میشل پلاتینی حضور وی در یووه را انتقالی فوق العاده می‌بیند.

به گزارش کانون رسمی هواداران یوونتوس در ایران – ستاره سابق باشگاه فوتبال یوونتوس در این خصوص گفت: “امباپه میتواند تا ۱۰ سال آینده بهترین بازیکن دنیا بماند. هر قیمتی برای وی در نظر گرفته شود ارزش خواهد داشت. از توانایی یوونتوس برای خرید این ستاره جوان خبری ندارم. ولی مطمئن هستم که طی سال های آتی ارزش وی بیشتر و بیشتر خواهد شد.”

پلاتینی در ادامه گفت: “باشگاه یوونتوس ستاره دیگری به نام پائولو دیبالا را در اختیار دارد که سرعت و تکنیک بالایی دارد. با این وجود امباپه نیز خریدی فوق العاده برای آن ها خواهد بود.”

بازگشت به کادر مدیریتی یوونتوس؟
“صحبت های زیادی در این خصوص شده است، اما یک عشق دو بار تکرار نمیشود. رابطه خوبی با آندره آ آنیلی دارم اما بازگشت به یوونتوس به من پیشنهاد نشده است.”

پائولو دیبالا:
او شباهت زیادی به الساندرو دل پیرو و روبرتو باجو دارد. زیدان نیز شباهت بیشتری در پست مشابه به من داشت. دیبالا توانایی خوبی دارد و وقتی صاحب توپ میشود، تکنیک های روبرتو باجو را با شباهت بیشتری به نمایش می‌گذارد.”