تیم فوتبال یوونتوس در هفته سیزدهم سری آ با پیروزی سه بر یک حریف رده پنجمی خود را در استادیوم برگامو شکست داد و به صدرنشینی خود در سری آ ایتالیا ادامه داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – بازیکنان آتالانتا بازی را با حملات سنگین خود شروع کردند و موقعیت های گلزنی بسیاری را خلق کردند. در نیمه اول شاگردان گاسپرینی صاحب یک ضربه پنالتی شدند ولی این موسی بارو بود که در دقیقه ۱۶ این ضربه را به تیرک افقی دروازه ووچیک شتزنی کوبید.

در این دیدار بازیکنان آتالانتا با داشتن روحیه ای خشن، سعی در برخورد فیزیکی با بازیکنان یووه داشتند و این کار باعث شد تا نهایتا فدریکو برناردسکی در دقیقه ۲۶ با مصدومیت زمین بازی را ترک کند و جای خود را به آرون رمزی بدهد.

عملکرد خوب ووچیک شتزنی در این دیدار مانع از گلزنی شاگردان گاسپرینی میشد و بازیکنان یووه با دیدن واکنش های زیبای شتزنی روحیه‌ای دوچندان میگرفتند.

آتالانتا تا دقیقه ۷۴ پیروز میدان بود ولی این گونزالو ایگواین بود که در ۹ دقیقه دو گل به ثمر رساند و بدین ترتیب در ۱۵ دقیقه پایانی بازی این شاگردان مائوریتزیو ساری بودند که نتیجه را به نفع خود رقم زدند.

در دقایق پایانی این دیدار نیز پائولو دیبالا گل سوم یووه را به ثمر رساند تا بیانکونری با ۳ گل پیروز میدان باشد.

آتالانتا ۱ – ۳ یوونتوس

گلها: ایگواین ۷۴ و ۸۳، دیبلا ۹۲

ترکیب اصلی: شتزنی، کوادرادو، بونوچی، دلیخت، دشیلیو، خدیرا (امره جان ۷۰)، پیانیچ، بنتانکور (کاستا ۵۸)، برناردسکی (رمزی ۲۶)، دیبالا، ایگواین
نیمکت: بوفون، پینسولیو، دنیلو، روگانی، دمیرال، متئودی
مربی: ساری

داور: روکی
کمک‌ها: پرتی، چکونی
داور چهارم: دووری
وی ای آر: آئورلیانو، کاربونه

کارت زرد: ایگواین ۷، دیبالا ۲۷، کوادرادو ۴۵+۲

جهت مشاهده آمار کامل بازی کلیک کنید