طبق گزارش های منتشره در صورت عدم بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به میلان سران این تیم توجه خود را به ماریو مانژوکیچ جلب خواهند کرد. این درحالی است که سران منچستریونایتد نیز علاقه زیادی به جذب این مهاجم کروات داشتند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – باتوجه به اینکه قرارداد او با لس آنجلس گلکسی در پایان ماه دسامبر منقضی می شود، روسونری در ماه های اخیر دائما با افسانه ای سوئدی در ارتباط بوده است.

توتواسپورت مدعی شده است که ایبرا بیش از آنکه تمایل به بازگشت به میلان داشته باشد، دستمزد بیشتری می خواهد و این امر می تواند باعث شود سران میلانی به سمت مهاجم کرواتی یووه نگاه کنند.

ماندزژوکیچ در سه ماه گذشته نیمکت نشین بوده و در این فصل نیز هیچ گلی برای بیانکونرو ها به ثمر نرسانده است، همچنین نیز وی از لیست بازیکنان یووه در لیگ قهرمانان کنار گذاشته شده است.

روزنامه تورینی در گزارشی نوشت که سران یووه در ازای ۱۲ میلیون یورو وی را بفروش خواهند رساند، در این بین دستمزد وی قابل کاهش خواهد بود.

او در حال مذاکره با تیمی قطری بود، اما سران تیم قطری در ماه سپتامبر از خرید وی منصرف شدند.

روزنامه The Athletic گزارش داد که به دلیل عدم فعالیت وی، اکنون به نظر می رسد که علاقه دیرینه منچستر یونایتد به او نیز سرد شده است، زیرا مربی این تیم بازیکنی را می خواهد که توانایی بازی در ۹۰ را داشته باشد و نیازی به تعویض شدن در این دقایق نداشته باشد.

گفته می شود بوروسیا دورتموند نیز به ماندزوکیچ علاقه مند است، در این بین میتوان به سابقه بازی وی در بوندس لیگا برای ولفسبورگ و بایرن مونیخ اشاره کرد.

ماندزوکیچ در سال ۲۰۱۵ از اتلتیکو مادرید به یوونتوس پیوست و در ۱۶۲ بازی ۴۴ گل برای یووه به ثمر رسانده است.