طبق گزارش های منتشره سران یوونتوس در حال بررسی پیشنهاد برای امضای قرارداد با ویلیان و پدرو دو بازیکن چلسی هستند، گفته میشود که هر دو در تابستان سال آینده بازیکن آزاد خواهند بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – در حالی که اخبار مربوط به بانوی پیر با وینگر برزیلی اطلاعات جدیدی نیست، علاقه آنها به پدرو جدیدا مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

یووه به دلیل مهارت بالای پدرو به این بازیکن علاقه مند است و گفتنی است که بازیکن سابق بارسلونا در ماه ژوئیه ۳۳ ساله خواهد شد و قرارداد وی در ژوئن آینده منقضی می شود.

ویلیان ۳۱ ساله اخیراً برای انتقال به تورین با یووه در حال مکاتبه بوده است.

روزنامه توتو اسپورت و سایت کالچومرکاتو و برخی از منابع خبری اظهار داشتند كه فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس اخیراً برای دیدار با مدیران چلسی به لندن سفر كرده است.

با این حال، با ورود به شش ماه آخر قراردادهای این دو بازیکن، یووه می تواند در ژانویه با هر دو بازیکن صحبت کند.

باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن نیز علاقه مند به جذب ماتیا دی شیلیو مدافع راست یوونتوس است و اگر سران یووه اجازه دهند این بازیکن ۲۷ ساله تورین را ترک کند، به احتمال زیاد آنها توماس مونیر دفاع راست پاریسن ژرمن را در ازای دشیلیو طلب خواهند کرد.

همچنین نیز سران یووه علاقه خود را به کریستین اریکسن هافبک تاتنهام حفظ کرده اند، وی در ژوئن آینده بازیکن آزاد خواهد بود، در این میان سران رئال مادرید نیز علاقه زیادی به این بازیکن دارند.