به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – ستارگان باشگاه یوونتوس پس از برگزاری جشن بزرگ فدراسیون فوتبال ایتالیا، با خبرنگاران مصاحبه کردند و احساسات خود را به اشتراک گذاشتند.


فابیو پاراتیچی


“ما نگران سبقت گرفتن از اینتر نیستیم، ما در دسامبر هستیم و در حال حاضر دو تیم برتر با یکدیگر رقابت دارند. ما فکر می کنیم که رونالدو شایستگی کسب توپ طلا را داشت. برای او دشوار نیست، حتی اگر در شرایط بهینه نباشد او همیشه خود را در دسترس قرار داده است و ما باید از او تشکر کنیم. برای او ممکن است که برای یک دوره کوتاه تمرینات بیشتری انجام بدهد، بنابراین طبیعی است که برخی از لحظات را به بهترین شکل تجربه نکند. دیبالا بازیکن بزرگی است، اتفاقی نیست که او شماره ۱۰ ما است.”


میرالم پیانیچ


“ما حتی هنوز به میان فصل نرسیده ایم. ما با حریفان قدرتمند زیادی روبرو هستیم. اینتر هم همین شرایط را دارد. فصل طولانی است و اگرچه برای از دست دادن امتیاز دیروز پشیمانیم، ما همچنان برای پیروزی در تمام بازی ها تلاش خواهیم کرد. پیشروی در اهداف پس از اهداف. مهمترین چیز این است که در بازی مقابل رقبای برابر خود پیروز شویم. منتظریم با آنها بازی کنیم و وقتی با آنها روبرو شدیم با این عقیده به میدان خواهیم رفت که بتوانیم پیروز شویم.”


سارا گاما


“دیدن یازده برتر و جوایز اعطا شده در کنار هم، منبع غرور و نشانه رشد است. در سه سال گذشته همه چیز تغییر کرده است. ما هنوز کارهای خوب زیادی برای انجام دادن داریم زیرا رضایت بیشتری می گیریم. اکنون مطمئناً توجهمان بیشتر شده است.”


جورجو کیه لینی


“حضور در اینجا همیشه احساس بسیار خوبی دارد. بهبودی من؟ بهتر خواهم بود. من باید صبر داشته باشم و با سال جدید بهبودی ادامه خواهد یافت. یا فتح اسکودتو یا جوایز؟ به خوبی به بالا بردن آنها امیدوارم، امیدوارم که این کار را ادامه دهیم.”


کریستیانو رونالدو


“برای من افتخار بزرگی است که در فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن سری آ انتخاب شدم. از همه هم تیمی ها و بازیکنانی که به من رأی دادند تشکر می کنم. ایتالیا لیگ سختی دارد، اما من بسیار خوشحالم.”