باشگاه یوونتوس در سایت خود از تصمیم برای نوشته شدن نام بازیکنانش به زبان عربی در بازی با لاتزیو در ریاض عربستان خبر داد، این بازی روز یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – در واقع بیانکونرو ها پیراهنی با خطاطی سنتی عربی که با همکاری هنرمند خوشنویسی سعودی و مراکشی، شاکر کاشگری طراحی شده است را در این دیدار خواهند پوشید.

این کیت فقط برای این بازی معتبر خواهد بود و کمپانی آدیداس وظیفه چاپ این خوشنویسی بر روی پیراهن های باشگاه را بر عهده خواهد داشت.

جورجیو ریچی مدیر ارشد مالی باشگاه یوونتوس در این خصوص گفت: “ما می خواهیم به هنر و سنت سایر کشور ها نیز ادای احترام کنیم. با این حساب باشگاه یوونتوس با پوشیدن پیراهنی منحصر بفرد، ثابت می کند که بار دیگر نزدیک به طرفداران خود در سراسر جهان است، که این امر نیز صلاحیت کشف مناطق جدید را تأیید می کند. همکاری با هنرمند بزرگ شاکر کاشگری، همراه با قرار ملاقاتی مهم در سوپرکاپ ایتالیا در ریاض را فراهم میکند.”

هم اکنون شما هواداران عزیز میتوانید با داشتن کارت هوادارای باشگاه یوونتوس، نسبت به خرید این پیراهن از فروشگاه سایت باشگاه یوونتوس با ۱۰ درصد تخفیف اقدام کنید.