پس از شکست یووه مقابل لاتزیو در دیدار نهایی سوپرکاپ ایتالیا ۲۰۱۹، کریستیانو رونالدو پس از هفت سال در دیدار های نهایی شکست خورد. وی از سال ۲۰۱۳ در دیدار های نهایی برنده بود و جام های ممکن را فتح کرده بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – فوق ستاره بیانکونری بلافاصله پس از پایان دیدار، مدال نقره خود را دریافت کرد و مستقیم به رختکن رفت و در انتظار تماشای جشن قهرمانی لاتزیو و بلند کردن جام سوپرکاپ ایتالیا نماند.

باتوجه به سابقه وی در طول هفت سال گذشته و پیروزی در دیدار های نهایی این واکنش از وی قابل درک بود، چراکه از وی خواسته شده بود تا به صورت افتخاری در این مراسم شرکت کند.

آخرین بار رونالدو در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۳ در فینال بازنده بود، در آن بازی رئال مادرید در وقت اضافی ۲-۱ توسط همشهری خود اتلتیکو مادرید مغلوب شد.

با احتساب دیدار های بین المللی و باشگاهی وی پس از ۱۲ پیروزی پیاپی، در دیدار نهایی سوپرکاپ ایتالیا مقابل لاتزیو با شکست مواجه شد.

CR7 در یوونتوس دو فینال را پشت سر گذاشته است و به مقام قهرمانی دست پیدا کرده و در این بین در دیدار نهایی سوپرکاپ ایتالیا در ژانویه ۲۰۱۹ تیم میلان را با تک گلی که به ثمر رساند شکست داد.