به زمان بیشتری نیاز داریم

خبرنگار: مدیر

جووانی مارتوشلیو دستیار مائوریزیو ساری به هواداران هشدار داد كه ساری به زمان نیاز دارد. وی گفت: “نتیجه گیری در زمان کم آسان نیست.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – ساری تابستان گذشته جانشین مکس آلگری شد و در این مدت تلاش زیادی برای بدست آوردن نتایج مطلوب با یووه داشته است، بیانكونرو ها قبل از تعطیلات زمستانی سوپرکاپ ایتالیا را در مقابل لاتزیو از دست دادند.

اکنون مارتوشلیو مدعی شده است که سرمربی سابق ناپولی تحت فشار فتح ۸ اسکودتو قبلی خواهد بود.

وی خطاب به هواداران در رویدادی گفت: “واضح است که برنده شدن در همه زمینه ها در زمانی کوتاه آسان نیست.”

“اگر نتایج خوبی کسب کنیم، مجددا با دشواری های بزرگی روبرو خواهیم شد، بنابراین باید از آخرین نتیجه کسب شده پند بگیریم، این پند می تواند مانند یک پیروزی یا باخت مثل آخرین بازی ما باشد و سعی کنیم این هدف را درک کنیم که مسیر ما کسب موفقیت است. باید متفاوت باشد که نتوانیم همه چیز را سریعا کسب کنیم.”

“متأسفانه ما یک تیم کامل و بی عیب و نقص را بدست آوریدم، بنابراین یک مداخله کوچک در این بین کار ساده ای نیست.”

“از طریق یک ایده خوب، باید تأیید کنیم که پیشینیان ما چقدر خوب عمل کردند. بدست آوردن سریع نتایج مطلوب آسان نیست.”

“هیچ تاریخ مشخصی وجود ندارد، در یک ماه، دو ماه، پنج ماه یا هشت ماه، اما در دسترس بودن کامل بازیکنان نمایش بسیار خوبی را به اجرا خواهد گذاشت.”

“آنها تمرینات بدنی ای را انجام می دهند که قبلاً انجام نمی دادند زیرا تا کنون در چنین شرایطی نبوده اند و در این بین گرگرفتگی هایی برای آنان به وجود آمده است.”

“ما به همه بازیکنان به جهت پیشرفت در تیم نیاز داریم. به همین دلیل است که گاهی اوقات موفق هستیم و بعضی اوقات درخشش کمتری به دلیل غیبت برخی بازیکنان داریم.”