آناهیتا زمانیان به یوونتوس پیوست

خبرنگار: مدیر

تیم بانوان یوونتوس در اولین اقدام خود در نقل و انتقالات زمستانی، آناهیتا زمانیان بازیکن ۲۱ ساله ایرانی و بازیکن سابق تیم بانوان زیر ۲۰ سال پاری سن ژرمن را به خدمت گرفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – باشگاه یوونتوس در بیانیه ای رسمی در این خصوص نوشت: “سال جدید، دهه جدید و خرید جدید برای بانوان باشگاه یوونتوس! در واقع آناهیتا زمانیان به تازگی بازیکن جدید تیم بانوان باشگاه یوونتوس شده است.”

این هافبک تهاجمی متولد سال ۱۹۹۸ است و وی پس از دو فصل تجربه بازی در پاری سن ژرمن و شروع کار در کوپاربرگ / گوتبورگ وارد تورین شد. آناهیتا در لندن متولد شده اما در سوئد بزرگ شده است، وی دارای گذرنامه انگلیسی و فرانسوی است و گفتنی است که علاوه بر تجربه بازی در تیم های ملی زیر ۱۶ سال، زیر ۱۷ سال و زیر ۲۰ سال فرانسه در مسابقات جام جهانی زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۱۸ نیز برای تیم ملی فرانسه به میدان رفته است. گفتنی است که پدر وی ایرانی الاصل است.

حالا او زندگی جدید خود را با پیراهن سیاه و سفید آغاز می کند، وی پیراهن شماره ۱۹ را می پوشد ، بنابراین ما او را بزرگترین شانس خود قرار می دهیم.

آناهیتا عزیز، از طرف هواداران ایرانی باشگاه یوونتوس این تصمیم بزرگ را به تو تبریک میگوییم و آرزوی موفقیت زیادی برای شما در باشگاه فوتبال یوونتوس خواهیم داشت.