باشگاه های پاری سن ژرمن، منچستر یونایتد و بوروسیا دورتموند در ساعات آتی مذاکراتی را به جهت جذب امره جان با باشگاه یوونتوس انجام خواهند داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – گفته میشود که این بازیکن آلمانی در اواخر این ماه ۲۶ ساله می شود و این در حالی است که وی تنها ۱۸ ماه پس از ورود به تورین عنوان بازیکن آزاد از لیورپول، تمایل خود برای به ترک تورین را مخفی نکرده است.

او در این فصل تنها هفت بازی در سری آ انجام داده است و از لیست بازیکنان باشگاه در لیگ قهرمانان اروپا نیز کنار گذاشته شده است.

خروج وی در ژانویه حتمی خواهد بود، اما یووه گزینه های مختلفی را پیش رو خواهد داشت و گفته میشود که وی گزینه‌ای استراتژیک و بسیار ارزشمندی در بازار نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود.

روزنامه کوریئره دلو اسپورت مدعی شده است که امره جان به عنوان بخشی از قرارداد لئاندرو پاردس به پاری سن ژرمن خواهد پیوست.

همچنین این احتمال وجود دارد که وی بتواند در پایان فصل با قیمت ۳۰-۴۰ میلیون یورو به صورت قرضی با امکان خرید به پاری سن ژرمن نقل مکان کند.

روزنامه گتزتا دلو اسپورت از احتمال بازگشت وی به بوندس لیگا خبر داده است، این انتقال نیز مورد تایید امره جان خواهد بود چراکه وی سابقه حضور در بوروسیا دورتموند را دارد و وی میتواند گزینه خوبی برای مبادله با اریلینگ بروت هالاند باشد.

با این حال، روزنامه دیلی اکسپرس ادعا می کند که منچستریونایتد در فکر ارائه پیشنهاد جدی برای هافبک سابق لیورپول است.