طبق گزارش های منتشر شده در رسانه های ایتالیایی، باشگاه یوونتوس دنیئله روگانی را با ارزش ۲۵ میلیون یورو در لیست فروش قرارداده است و تیم های لستر سیتی، آرسنال و میلان خواهان به خدمت گیری این بازیکن هستند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این مدافع ۲۵ ساله در این فصل تنها سه بازی برای یووه انجام داده و در جریان بازی های این فصل جای خود را در ترکیب بیانکونری به مریح دمیرال داده است.

در شرایط فعلی و پس از جراحی ACL برای جورجیو کیه لینی، انتظار می‌رود شاهد بازگشت وی در پایان ماه جاری باشیم، این امر باعث حضور کمرنگ تر روگانی در بازی های باقی مانده در تورین خواهد شد.

طبق گفته های شبکه ی اسکای اسپورت ایتالیا و سایت کالچو مرکاتو و البته سایر رسانه ها، باشگاه لستر سیتی خواهان پرداخت مبلغ ۲۰-۲۵ میلیون یورو برای این ملی پوش ایتالیایی است.

انتقال قرضی وی با احتمال خرید گزینه ای خواهد بود تا این مدافع سریعتر بفروش برسد.

باشگاه آرسنال نیز همچنان به فکر جذب این بازیکن است، در حالی که میلانی ها مدت هاست که به فکر تشکیل زوج روگانی – اسسیو رومانیولی در مرکز خط دفایی خود هستند.

از جمله دلایلی که باشگاه یوونتوس تصمیم به فروش روگانی و حفظ دمیرال گرفته است، دستمزد ۳٫۵ میلیون یورویی این بازیکن ایتالیایی در مقابل دستمزد ۱٫۸ میلیون یورویی بازیکن ترکت‌بار است.