هافبک فرانسوی باشگاه یوونتوس در مورد بازی بعدی تیمش در المپیکو شهر رم اظهار نظر کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – سه روز پیش از بازی مقابل رم، بلیز ماتویدی در مورد بازی مقابل جالوروسی گفت: “بازی بسیار دشواری خواهد بود. رم تیم بسیار خوبی است و رویکرد بسیار تهاجمی‌ای دارند، دقیقاً مثل ما. آنها در خانه مقابل هواداران خود بازی می کنند و ما باید برای یک بازی زیبا و پیروزی آماده باشیم. ما هنوز می توانیم رشد کنیم، در مسیر صحیحی هستیم.”

بازیکن شماره ۱۴ یووه که در این فصل ۱۶ بازی در سری آ انجام داده است، در مورد آخرین پیروزی مقابل کالیاری گفت:”مسابقه خوبی بود، با قدرت و مهارت بازی کردیم. گل زیادی به ثمر رساندیم و اکنون از خود مطمئن هستیم. بعد از شکست مقابل لاتزیو در سوپرکاپ، این پیروزی برای ما بود یک قدم رو به جلو بود ما باید همچنان به این شکل بازی کنیم. عملکرد من؟ هر روز برای بهتر شدن تمرین می کنم. همیشه در تمرینات تلاش زیادی می کنم تا در بازی بهتر باشم.”هافبک فرانسوی باشگاه یوونتوس در مورد بازی بعدی تیمش در المپیکو شهر رم اظهار نظر کرد.سه روز پیش از بازی مقابل رم، بلیز ماتویدی در مورد بازی مقابل جالوروسی گفت: “بازی بسیار دشواری خواهد بود. رم تیم بسیار خوبی است و رویکرد بسیار تهاجمی‌ای دارد، دقیقاً مثل ما. آنها در خانه مقابل هواداران خود بازی می کنند و ما باید برای یک بازی زیبا و کسب پیروزی آماده باشیم. در مسیر صحیحی هستیم و هنوز می توانیم رشد کنیم.”

بازیکن شماره ۱۴ یووه که در این فصل ۱۶ بازی در سری آ انجام داده است، در مورد آخرین پیروزی مقابل کالیاری گفت:”مسابقه خوبی بود، با قدرت و مهارت بازی کردیم. گل های زیادی به ثمر رساندیم و اکنون از خود مطمئن هستیم. بعد از شکست مقابل لاتزیو در سوپرکاپ، این پیروزی برای ما یک قدم رو به جلو بود و ما باید همچنان به این شکل بازی کنیم. عملکرد من؟ هر روز برای بهتر شدن تمرین می کنم. همیشه در تمرینات تلاش زیادی می کنم تا در بازی عملکرد بهتری داشته باشم.”