ساری: “بازی دشواری در پیش داریم”

خبرنگار: مدیر

ساری در کنفرانس مطبوعاتی یک روز قبل از دیدار با رم اظهار داشت: “مسابقه دشواری خواهد بود. ما باید در این دوره کنونی تلاش بیستری داشته باشیم و نمایشی که در برابر کالیاری انجام دادیم را ادامه دهیم.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – ساری در ادامه گفت: “من انتظار دارم که تیم فونسکا مربی باشگاه رم عملکرد خوبی داشته باشد. او خوب کار می کند و او یک مربی عالی است. او بازیکنان تکنیکی زیادی دارد و می داند وقتی رم توپ را در اختیار دارد، چگونه تمام بازی را در دست بگیرد، همچنین آنها همچنین می دانند که پس از از دست دادن توپ چگونه توپ را پس بگیرند. آنها می توانند بسیار خطرناک باشند.”

ساری سپس در خصوص شرایط ماتیاس دلیخت افزود: “پتانسیل تهاجمی ما بسیار زیاد است و ما می توانیم به طور مداوم آن را بهبود بخشیم. دلیخت شروع به پیشرفت کرده است. او هنوز هم دچار آسیب دیدگی در ناحیه شانه است، اما امیدواریم او هرچه سریعتر به میادین برگردد.”

مربی سپس گفت: “با توجه به کیفیت بازیکنانی که در اختیار داریم؛ چرخش مداوم بازی توسط رم فلسفه بازی را خیلی تغییر نخواهد داد. ما می توانیم از فضاهایی که توسط رونالدو و دیبالا ایجاد میشود بهتر استفاده کنیم. رمزی، خدیرا و ربیو نیز این ویژگی ها را دارند تا بتوانند این کار را انجام دهند.”