باشگاه یوونتوس فردا در اولین دیدار جام حذفی خود در فصل جدید در مقابل اودینزه قرار خواهد گرفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از مصدومیت مریح دمیرال و بازگشت ماتیاس دلیخت به خط دفاعی، به طور طبیعی یکی از اولین نکاتی که در مورد بحث خواهد شد خط دفاعی خواهد بود، ساری در این خصوص گفت: “دلیخت در فرم خوبی است و بازی مقابل رم این را تأیید کرد. برای مریح دمیرال خیلی متاسفم. این اتفاق در لحظه‌ای خاص اتفاق افتاد که او به عنوان بازیکن یوونتوس اولین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند.”

دانیل روگانی بازیکن مهمی برای ما است و ما او را مورد توجه قرار می دهیم. امره جان نیز می تواند در دفاع سه نفره بازی کند، همانطور که این کار را برای تیم ملی آلمان انجام می دهد. در دفاع چهار نفره هماهنگی آن کمی بیشتر طول می کشد.”

وی در ادامه افزود: “ما طی سه روز در دو مسابقه حضور خواهیم داشت که در آن انرژی زیادی مصرف خواهیم کرد. هدف ما این است که تمام راه جام حذفی را طی کنیم، بنابراین انگیزه های مناسبی برای تقسیم بندی بازیکنان پیدا خواهیم کرد.”

“سه بازیکن تهاجمی ما از همه لحاظ خوب هستند. کریستیانو در فرمی عالی است و در مورد حضور او در بازی فردا با او صحبت خواهیم کرد. پیاتسا بازیکن بزرگی است که تا به اینجا بسیار بدشانس بوده است. اگر فرصتی برای او وجود داشته باشد، من بیشتر از او برای حضور در میدان خوشحال خواهم شد.”

ساری سپس با اشاره به اینکه چه کسی می تواند در بازی با اودینزه داخل دروازه قرار بگیرد گفت: “من فکر می کنم که جانلوئیجی بوفون بازی خواهد کرد. او منبع انرژی برای ما هم در زمین و هم خارج از زمین است. من ارزیابی های نهایی را انجام می دهم که چه کسی فردا به خواهد رفت.”

سپس ساری در خصوص وضعیت برخی از بازیکنان خود گفت: “من هر روز با پائولو دیبالا صحبت می کنم، به این دلیل که او را واقعا دوست دارم. امروز نیز با او صحبت کردم تا دریابم که او چگونه است. ما خوش شانسیم که بازیکنان تهاجمی زیادی در اختیار داریم و این یک دارایی عالی برای ما است. برناردسکی تمام ویژگی های بازی باکس به باکس (حمل توپ از محوطه جریمه خودی تا محوطه جریمه حریف) را دارد و او با شور و شوق این نقش را امتحان می کند.”

“ربیو همه چیز شرایطش را بهبود می بخشد، تفسیر او از عملکردش جنگندگی و قدرت تدافعی خواهد بود.”