به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در آستانه اولین دیدار بیانکونری در جام حذفی ایتالیا در فصل جدید، آمار دیدار های دو تیم یوونتوس – اودینزه را با هم بررسی خواهیم کرد.

رویارویی دوتیم:

در تمام رقابت ها ۹۶ دیدار بین یوونتوس و اودینزه انجام شده: ۶۳ پیروزی، ۲۱ تساوی و ۱۲ شکست حاصل کار بیانکونرو ها در این بین است.

دیدارهای جام حذفی ایتالیا:

یوونتوس در سه دیدار قبلی خود در جام حذفی ایتالیا در برابر رقبای خود شکست ناپذیر بوده است و حاصل این دیدارها دو تساوی و یک پیروزی بوده است.

نمره های بیانکونرو ها:

یوونتوس در ۲۳ مسابقه پیاپی در تمامی رقابت ها گلزنی کرده است و در ۱۷ بازی از این بازی ها دو گل در هر بازی به ثمر رسانده است.

اودینزه در جام حذفی:

اودینزه در دو بازی اخیر در جام حذفی موفق به گلزنی نشده است: فریولی ها از مارس سال ۲۰۱۴ تاکنون در سه رقابت خود در جام حذفی توانایی کلین شیت کردن را نداشتند.

دیبالا مقابل اودینزه:

پائولو دیبالا از زمان ورود به ایتالیا، در تمام رقابت ها هفت گل در برابر اودینزه به ثمر رسانده است. او فقط مقابل میلان (هشت گل) و لاتزیو (یازده گل) بهتر عمل کرده است.

ساری در مقابل فریولی:

هفت برد و سه شکست برای مائوریزیو ساری در برابر اودینزه: سرمربی فعلی یوونتوس در شش دیدار آخر خود مقابل فریولی پیروز میدان مسابقه بوده است.