ربیو: “احساس بهتری دارم”

خبرنگار: مدیر

آدریان ربیو با صبر زیاد، تلاش مداوم، شانس حضور بیشتر در بین بازیکنان ثابت باشگاه یوونتوس را بدست آورد. او در این خصوص گفت: “در شش ماه خیلی چیزها برایم تغییر کرد، اکنون می خواهم همینگونه ادامه دهم. مجبور شدم به دنبال توانایی بیشتری باشم: از نظر فیزیکی کار سختی بود، اکنون می توانم بگویم که شرایط و احساس بهتری دارم.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – همچنین ربیو پیام ویژه ای به بلیز متئودی هم‌تیمی خود فرستاد: “با بلیز رابطه خوبی دارم، ما پنج سال با هم بازی کردیم و او آموزش های زیادی به من داده است، همکاری خوبی در زمین داریم. باید بگویم که این تیم به طور کلی از بازیکنان خوبی تشکیل شده است که همیشه آماده کمک به شما هستند.”

“من در سمت چپ زمین عملکرد بهتری دارم، زیرا من چپ دست هستم. بازی در سمت راست را نیز دوست دارم، زیرا در موقعیت های خاص و در شرایط مناسب می توانم موقعیت خودم را به پای چپ تغییر دهم. از نظر حفظ توپ همین مسئله است: شما همیشه باید بین حمله و دفاع در ارتباط باشید.”

آدریان همچنین قصد دارد در حالی که پیراهن سیاه و سفید را پوشیده است از سنت هموطنان خود پیروی کند:”از گذشته دوست داشتم با قهرمانان بزرگی همچون زیدان یا دشام تمرین کنم، در بخشی از تاریخ باشگاه یوونتوس به بازیکنان فرانسوی اشاره شده است. این بسیار عالی‌ست و امیدوارم که بتوانم در کنار آنان زندگی کنم. من هم در تورین احساس خوبی دارم.