نیم فصل دوم سری آ برای بیانکونرو ها فردا ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ در بازی با پارما و در ورزشگاه آلیانز آغاز خواهد شد، یووه در بازی دور رفت مقابل پارما با تک گل جرجو کیه لینی پیروز میدان شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مائوریزیو ساری امروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل پارما شرکت کرد و به پیترو آناستازی ستاره سال های دور بیانکونرو ها ادای احترام کرد:

“من می خواهم آناستازیا را به خاطر بسپارم. او بازیکن بسیار مهمی در تاریخ یوونتوس و فوتبال ایتالیاست. من او را به عنوان یک مرد پیشرو در مسابقات اروپا ۱۹۶۸، یک فوتبالیست عالی و یک مرد بزرگ به یاد می آورم.”

نقاط قوت امیلیایی ها:

“پارما شرایط خوبی در جدول دارد، آنها تنها با یک امتیاز از لیگ اروپا فاصله دارند. روز پنجشنبه در جام حذفی ایتالیا، آنها به طور کامل استراحت کردند و فشردگی بازی نداشتند، بنابراین آنها در شرایط خوبی قرار خواهند گرفت. آنها تیم مقاومی هستند و می دانند چگونه شرایط را مدیریت کنند تا به خوبی با آن مقابله کنند.”

“آنها در کل بسیار خوب عمل کرده اند و ما باید مراقب باشیم که در دسترس آنها نباشیم. هیچ ضعفی ندارند. حتی در خط دفاعی نیز تراکم زیادی دارند. بازیکنان فیزیکی مانند کوچکا و کورتیک را دفاع در اختیار دارند که شرایط بدنی خوبی دارند. آنها مهاجمین بسیار خوبی مانند اینگلسه، کلوزووسکی و جروینهو در اختیار دارند.”

خط حمله بیانکونری:

“دیبالا در هر ترکیبی خوب عمل می کند. با توجه به محیط بازی، باید تعادل مناسبی را پیدا کنیم. ایگواین نقش بسیار مشخصی دارد، رونالدو و دیبالا دو بازیکن هماهنگ هستند که مکان دقیقی در زمین ندارند. اما من ترجیح می دهم با سه مهاجم قدرتمند در زمین بازی حاضر شویم.”

دلیخت، کاستا، ربیو:

“دلیخت از دو ماه پیش بازی های متوالی زیادی انجام داده است، بنابراین او پس از بهبودی مصدومیتش دوباره می تواند این کار را انجام دهد. بونوچی در آخرین بازی استراحت کرد و روگانی نشان داد که مدافع آماده‌ای است، هیچ مشکل در خط دفاعی نیست.”

وی ادامه داد: “داگلاس کاستا، مانند سایر بازیکنان اصلی که روز چهارشنبه در بازی حضور داشت، فقط در قسمتی از تمرینات روز گذشته شرکت کرد. او هرگز در این فصل حضور پیوسته ای نداشته است، بنابراین فردا مشخص میشود که توانایی او برای بازیابی فیزیکی چقدر است. عملکردهای ربیو در حال پیشرفت است و او به لطف داشتن اعتماد به نفس در حال تبدیل شدن به بازیکنی متفاوت است. او حضور بیشتری در کارهای دفاعی و تاکتیکی نسبت به گذشته خواهد داشت. اگر او اینگونه ادامه دهد، دعوت وی به تیم ملی فرانسه دور از خیال نخواهد بود.”

فقط به بازی با پارما فکر می کنیم:

“هنگامی که بازی ها با فشردگی برگزار میشوند، برنامه ریزی برای کسب بازده مورد نظر دشوار خواهد بود، درست همانند بازی های یک هفته قبل ما. در حال حاضر فقط به بازی مقابل پارما فکر می کنم، ما باید بدون توجه به آینده روی مسابقه آینده تمرکز کنیم.”