ساری: “رم تیم سرسختی خواهد بود”

خبرنگار: مدیر

مائوریتزیو ساری در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص بازی فردا شد مقابل رم در جام حذفی ایتالیا گفت: “فردا شب انتظار بازی دشواری را خواهیم داشت. رمی ها امتیاز خوبی در خانه کسب میکنند و به سختی در خانه حریف تن به شکست میدهند، آنها تیم خوبی هستند. در شرایط فیزیکی خوبی هستند، همچنین با بازیکنان مختلف در خط حمله برای ما مسئله ساز خواهند شد. با این حال من هنوز تصمیم نگرفته ام تا به شکلی وارد زمین شویم.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – سپس وی به وضعیت برخی از بازیکنان خود اشاره کرد: “کوادرادو امروز با احتیاط تمرین کرد. الکس ساندرو دچار کشش عضله ای شده است اما مشکل وی چندان جدی نیست. هر دو بیشتر مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.”

“به دلیل فشردگی بازی ها ما فردا صبح شرایط کریستیانو را ارزیابی خواهیم کرد. بستگی به این دارد که آیا وی در شرایط مناسبی برای انجام حضور در این بازی دارد یا خیر. رابیو در آخرین بازی به دلیل مصدومیتی جزئی تعویض شد. همچنین نیز او فردا بیشتر مورد ارزیابی قرار می گیرد، فیزیک بدنی وی همیشه مورد ستایش است، حتی در تمرینات ریکاوری بین دو بازی.”

“دنیلو با قابلیت بازی خوانی فردی قابل اعتمادی است. او شخصیت بزرگی دارد و در محوطه جریمه نیز همین ویژگی ها را دارد. به نظر می رسد هیگواین عملکرد خوبی خواهد داشت زیرا او امروز در تمرینات بسیار فعال بود. او فصل عالی‌ای را پشت سر خواهد گذاشت چراکه شرایط وی کاملا بهبود یافته است. داگلاس کاستا هنوز در شرایط خوبی نیست اما او نیز میتواند با تلاش بیشتر در تمرین عملکرد خوبی داشته باشد.”

بیانکونری چند روز پیش در هفته نوزدهم سری آ مقابل جالوروسی حاضر شد و با نتیجه ۱-۲ در ورزشگاه المپیکو برنده میدان شد. ساری به خوبی میداند که نباید این تیم را دست کم بگیرد: “رم تیم قدرتمندی است، بنابراین طبیعی است که در جام حذفی مقابل آنها قرار بگیریم. مطمئنا در زمان های مختلفی از بازی تحت فشار خواهیم بود.”