همزمان با پیشروی در جام حذفی ایتالیا و رسیدن به مرحله نیمه نهایی، بیانکونرو ها همچنان توجه خود را به سری آ حفظ خواهند کرد و با رویارویی مقابل ناپولی در سان پائولو به مسیر خود ادامه خواهند داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مائوریزیو ساری سرمربی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی امروز در خصوص این بازی گفت: “این بازی برای من یک مسابقه ویژه خواهد بود، اما آنچه بیشتر از همه مهم است هدف تمام گروه است: تا در یک مسابقه دشوار سه امتیاز را به خانه بیاوریم.”

ناپولی تحت هدایت گتوزو

“ناپولی با اضافه شدن Demme اکنون به قدرتی جامع در خط میانی دسترسی پیدا کرده است. من انتظار دارم بازی دشواری را شاهد باشیم، آنها تیم قدرتمندی هستند که حتی در فشار بازی، قابلیت حملات متقابل را دارند.”

“موقعیت آنها در جدول عجیب است، زیرا اگر بعد از آن به جدول های آماری در سری آ توجه کنید، متوجه می شوید که آنها در مرحله اول برای حفظ توپ، متوسط زمانی در ​​نگه داشتن توپ در خط هافبک و ارسال پاس های بلند و موفقیت در شوت‌زنی تلاش زیادی کرده اند. رده بندی آنها با کیفیتی که آنها ارائه داده اند مطابقت دارد. آنها برای بهبودی مقاصد خود تلاش میکنند.”

“کیفیت فنی بازیکنان آنها بسیار بالا است و آنها برای یک پیروزی مهم که می تواند آنها را دوباره زنده کند وارد زمین می شوند. آنها بسیار با انگیزه خواهند بود. ناپولی از زمان مربیگری آنچلوتی تا گتوزو در حال تغییر است: حضور متعدد هافبک های میانی از نظر چینش و موقعیت ها نسان میدهد که آنها می خواهند به روشی متفاوتی بازی کنند. گتوزو مربی‌ای است که در هماهنگی تیمی تاثیر زیادی بر روی بازیکنان میگذارد.”

پیشرفت بنتانکور

“رودریگو زمینه فراوانی برای پیشرفت دارد، او با پویایی خارق العاده باعث تعادل ما میشود و  همیشه در دو مرحله بازی حضور دارد. او جوانی است که به طرز چشمگیری در حال پیشرفت است و این امر برای ما بسیار مهم است.”