بوفون: “سرنوشت در دستان خودماست!”

خبرنگار: مدیر

یکبار دیگر جانلوئیجی بوفون تولد خود را به رنگ سیاه و سفید جشن گرفت، او امروز با خبرنگاران شبکه اسکای در موزه یوونتوس مصاحبه ای داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – وی که عناوین قهرمانی زیادی را در میادین مختلف کسب کرده است با لبخندی درباره آینده خود گفت: “پس از رسیدن به سنی خاص، سالهای پیش رو مانند یک خوشحالی شیرین احساس نمی شوند.” او ادامه داد: “اما من آن را با یک لبخند و رضایت از اینکه هنوز فوتبالیست هستم با خوشحالی می پذیرم. آینده من؟ بیایید ببینم چگونه به ماه مارس یا آوریل خواهیم رسید، من برای تمام ایده ها آماده هستم و مهمترین چیز این است که برای آنچه که انجام خواهم داد آماده باشم: از نقش فعلی خود رضایت دارم و ما تیمی با دروازه بان هایی قوی، مستحکم و متحد ایجاد کرده ایم.”

مسابقات سری آ در حال انجام است و جیجی شکی ندارد که به همراه هم تیمی هایش باید تا آخر بجنگد: “تا لحظه آخر تلاش خواهیم کرد. لاتزیو کارهای استثنایی‌ای انجام می دهد، اینتر نیز به همین صورت است، من مطمئن هستم که تا پایان با آنها مقابله خواهیم کرد. در هر صورت، سرنوشت در دستان خودماست و ما از آن آگاه هستیم.”