در روز های پایانی نقل و انتقالات زمستانی، اخبار و حواشی زیادی در خصوص مبادله فدریکو برناردسکی وینگر باشگاه یوونتوس با ایوان راکیتیچ و با لوکاس پاکوئتا شنیده شده است و در این بین مدیر ورزشی یووه می گوید چنین پیشنهاداتی ارائه نشده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – باشگاه یوونتوس گزارش هایی مبنی بر خروج قریب الوقوع فدریکو برناردسکی در ژانویه را رد کرده است و گمانه زنی هایی که او را با بارسلونا و میلان در ارتباط نشان میدهد را غیر رسمی رقم زد.

این وینگر ۲۵ ساله که در سال ۲۰۱۷ از فیورنتینا به خدمت گرفته شد، نتوانست نظر مثبت مائوریزیو ساریرا به خود جلب کند و این در حالی است که وی آخرین بار ۷ دسامبر در بازی مقابل لاتزیو بطور ثابت در میدان حاضر بود.

شایعه شده بود که هر دو تیم بارسا و میلان پیشنهاداتی در خصوص مبادله برناردسکی با ایوان راكیتیچ از بارسا و یا لوكاس پاکوئتا از میلان به سران باشگاه یوونتوس ارائه داده اند.

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس به خبرنگاران شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: “یوونتوس تیمی بزرگ و با کیفیت است، بنابراین این طبیعی است که سایر باشگاه ها بازیکنان ما را بخواهند.”

“با این وجود، هیچ مذاکراتی در مورد برناردسکی انجام نشده است، نه با بارسلونا و نه با میلان.”

برناردسکی ۸۹ بار برای یوونتوس بازی کرده و ۹ گل به ثمر رسانده است. همچنین او از سال ۲۰۱۶ در ۲۴ بازی برای تیم ملی ایتالیا در میدان حاضر بوده و ۴ گل نیز به ثمر رسانده است.

پاراتیچی پیش از این در مورد نقل و انتقالات گفته بود که باشگاه یوونتوس از داشتان بازیکنان کنونی خود راضی است، اما هنوز برخی از تضمیمات نقل و انتقالات تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت.

امره جان دیگر هافبک یووه نیز اخیرا در آستانه بازگشت به آلمان و البته بوروسیا دورتموند قرار گرفته است، در این بین اخیرا باشگاه یوونتوس برای مبادله ماتیا دشیلیو و لایوین کورزاوا با پاری سن ژرمن گفتگو کرده است.

شرایط امره جان در فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰

پاراتیچی افزود: “فرصت هایی در بازار وجود دارد، باشگاه ها با یکدیگر صحبت می کنند.”

وی افزود: “مبادله دشیلیو – کورزاوا یک فرضیه است، در صورت امکان انتقال چند روز آینده شرایط را بررسی خواهیم کرد.”

“امره جان بازیکن مهمی است، اگر او با ما بماند بسیار خوشحال خواهیم شد، اما اگر راه حلی پیدا کنیم که مناسب هر دو طرف باشد، او می تواند آن مرحله را انجام دهد.”

وی گفت: “او از سراسر اروپا پیشنهادات زیادی دارد، زیرا او یکی از بهترین هافبک های میانی قاره است، بنابراین این طبیعی است. ما امیدواریم که امره جان در تیم ما بماند. اگر او ما را ترک کند، بازیکنی را جایگزین وی نمی‌کنیم.”

هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ شایعات آخر هفته را تقویت کرد و مدعی شد که جان یک “رهبر” است که می تواند برای هر باشگاهی در بوندس لیگا بازی کند.

این بازیکن ۲۶ ساله در فصل ۲۰۱۳ چهار بازی در بوندس لیگا برای بایرن مونیخ انجام داد و یک گل نیز به ثمر رساند، وی پس از آن به بایرلورکوزن منتقل شد و در آنجا در ۲۹ بازی یک گل به ثمر رساند. بعد از سابقه حضور در بوندس لیگا، از فصل ۲۰۱۴ تا پایان فصل ۲۰۱۷ برای لیورپول ۱۱۵ بازی انجام داد و ۱۰ گل نیز به ثمر رساند.