ممنونیم، امره جان!

خبرنگار: مدیر

امره جان بازیکن آلمانی باشگاه یوونتوس پس از یک فصل و نیم پوشیدن پیراهن بیانکونری، که نتیجه آن فتح یک اسکودتو و یک سوپر کاپ ایتالیا بود از این تیم جدا شد.

توافق نامه رسمی با بروسیا دورتموند برای انتقال امره جان

تورین، ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ – باشگاه فوتبال یوونتوس اعلام میکند که توافق با بروسیا دورتموند برای انتقال قرضی امره جان تا ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۰ با پرداخت ۱ میلیون یورو دستمزد در سال ۲۰۱۹/۲۰۲۰ انجام شده است.

علاوه بر این، باشگاه بوروسیا دورتموند قادر است با توجه به کسب نتایج ورزشی مورد نظر در سال ۲۰۱۹/۲۰۲۰ این بازیکن را به طور قطعی خریداری کند و مبلغ ۲۵ میلیون یورو، قابل وصول در سه سال را پرداخت کند.

دریافت متن قرارداد رسمی

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – او هافبک توانمندی است که وقتی به میدان می رود با قابلیت دفاعی در وسط زمین همه چیز را ثابت میکند.

امره جان در مجموع با ۳۷ بازی در سری آ برای بانوی پیر، ۴ گل به ثمر رساند. علاوه بر این، وی در دو بازی جام ایتالیا و شش بازی در لیگ قهرمانان حضور داشته است.

در فصل ۲۰۱۸/۲۰۱۹، امره در ورزشگاه آلیانز مقابل کیه‌وو و اودینزه گلزنی کرد و مقابل ساسولو و ناپولی عملکرد خوبی داشت. در ۱۸ آگوست سال ۲۰۱۸، او اولین بازی خود را در پیراهن یوونتوس انجام داد: پیروزی ۳-۲ مقابل کیه وو. آخرین بازی رسمی او به تاریخ ۶ ژانویه باز می گردد، این در حالی است که یکی از به یاد ماندنی ترین بازی های او در بازی برگشت برابر اتلتیکو مادرید در ۱۲ مارس ۲۰۱۹ در تورینرقم خورد.

اکنون ماجراجویی جدیدی برای امره آغاز می شود. موفق باشید!