تیم فوتبال یوونتوس فردا در ساعت ۱۵ به وقت تهران در ورزشگاه آلیانز میزبان فیورنتینا خواهد بود. به همین مناسبت مائوریتزیو ساری مربی یووه امروز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این بازی شرکت کرد.

تهدید فیورنتینا

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مائوریتزیو ساری در این خصوص گفت: “فیورنتینا تیمی است که در دفاع با برتری نفری و قدرت عمل میکند. آنها با داشتن بازیکنانی قوی تیم خطرناکی هستند. در حالی که در دفاع باید شکل خود را حفظ کنیم تا تلاش های حریفمان برای رسیدن به گل محدود شود، باید در حمله توپ را به سرعت حرکت دهیم.”

“مسیر ما از نظر کسب نتایج خوب بوده است و همه ما این احساس را داریم که از نظر پیوستگی می توانیم بهتر هم عمل کنیم.”

اهمیت داگلاس کاستا

“داگلاس بازیکن مهمی است و می تواند تغییری در روند بازی ایجاد کند. هدف ما این است که او را به مدت دو ماه در عالی‌ترین شرایط نگه داریم. او قادر است تعادل بازی ها را به نفع ما تغییر دهد. ما در تلاش هستیم تا او را در سطح فیزیکی بهبود ببخشیم.”

خدیرا و پیانیچ

“خدیرا ۳-۴ روز آنفولانزا داشت و در تمرین حضور نداشت. شرایط او بهتر است اما هنوز با تیم تمرین نمی کند. مشخص کردن یک بازه زمانی دقیق برای بازگشت او کار ساده ای نیست.”

“پیانیچ فقط دچار کبودی شده ولی برای بازی فردا آماده خواهد بود.”

نقل و انتقالات ژانویه

“من در طول تابستان و حتی در نقل و انتقالات کنونی از باشگاه چیزی نپرسیدم. بازیکنانی قدرتمند به همراه ویژگی های خاصی در اختیار داریم، که من باید در سازگاری با آنها خوب عمل کنم.”