به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – یووه در دیدار امروز به لطف دو گل کریستیانو رونالدو یک گل از ماتیاس دلیخت با نتیجه سه بر صفر فیورنتینا را شکست داد. بعد از بازی ماتیاس دلیخت، مائوریزیو ساری و الکس ساندرو در مورد این بازی با خبرنگاران شبکه DAZN مصاحبه کردند.

ماتیاس دلیخت

“من بسیار خوشحالم، من قبلاً در بازی مقابل تورینو گل زده بودم اما نه در ورزشگاه خانگیمان، اکنون در برابر حریفی تاریخی گلزنی کردم. ما می خواهیم همینطور به پیشرفت خود ادامه دهیم. ما بعد از شکست مقابل ناپولی زیرورو شدیم، این پاسخی بود که ما باید می دادیم. در نیمه مقابل یک تیم جمع و جور قرار گرفتیم و مشکلاتی را پشت سر گذاشتیم و بعد از آن گام بلندی برداشتیم. اگرچه آسان نیست، ام زبان ایتالیایی من در حال بهبود است زیرا زبان هلندی بسیار متفاوت است، اما من یاد خواهم گرفت! من با هم تیمی هایم مکالمه می کنم.”

الکس ساندرو

وی گفت: “ما خوب بازی کردیم، بدون اینکه گلی بخوریم سه گل به ثمر رساندیم و بازی کاملی انجام دادیم. شتزنی عملکرد بسیار خوبی داشت و مهم این بود که ما گلی را دریافت نکنیم، به لحاظ دفاعی در حال رشد هستیم و به نظر من، باید همینطور ادامه دهیم. وقتی یک بازی را از دست می دهیم، عصبانی می شویم و باید این عصبانیت را به قدرت و تمایل تبدیل به پیشرفت کنیم تا هر آنچه را که میتوانیم در زمین انجام دهیم، امروز این تحول به ما کمک کرد!”

ماتوریتزیو ساری

وی گفت: “ما بازیکنان تهاجمی فوق العاده زیادی داریم، بنابراین راه حل های بسیاری در دسترس ما است. امروز، ترجیح دادم که از داگلاس کاستا استفاده کنم تا عمق بیشتری به تهدیدات تهاجمی ما بدهد. تصمیم گیری در مورد اینکه بازیکنان چگونه انتخاب میشوند کار آسانی نیست و به دشواری بازیکنانی مثل دیبالا را در این بازی کنار گذاشتیم … فقط ببینید که وی در آخر بازی چگونه قدرت خود را به خوبی نمایان کرد.”

وی ادامه داد: “در لحظاتی از بازی در فشار قرار گرفتیم و همچنین لحظه های پراشتباهی را سپری کردیم که ناگهان خصوصیات خود را از دست می دادیم: هدف ما این است که تا حد ممکن در پیشرفت خود استمرار داشته باشیم.”

“کریستیانو همچنان به گلزنی خود ادامه داد، که برای شرایط وحی و روانی وی عالی است. او اکنون تقریباً ۱۰۰٪ از نظر جسمی آماده است و برای ما در زمین تفاوت خوبی ایجاد می کند. ربیو بهتر خواهد شد، او بازی های مهمی را از ابتدا بازی کرده است، اکنون شاهد رشد او در سه یا چهار بازی هستیم. داگلاس کاستا اکنون با تلاش بیشتری تمرین می کند و وضعیت خود را بهبود می بخشد.”