بیانکونرو ها در دیداری تماشایی و پرگل حریف فلورانسی خود را با نتیجه سه بر صفر شکست دادند. در این دیدار کریستیانو رونالدو ستاره باشگاه یوونتوس در ادامه روند گلزنی های خود، در نهمین بازی متوالی گلزنی کرد و پس از ۱۴ سال به رکورد ۹ بازی پیاپی گلزنی از دیوید ترزگه رسید.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – عملکرد دقیق ربیو و دلیخت در این بازی قابل توجه بود، در این بین میتوان به پیشروی های کوآدرادو و کاستا در سمت راست اشاره کرد.

اولین خطر بیانکونرو ها در دقیقه ۲۷ بازی بر روی شوت بنتانکور بود و این دراگوسین بود که شوت وی را مهار کرد. ۱۰ دقیقه بعد بر روی شوت پیانیچ و برخورد توپ با دست مدافعین ویولا در محوطه جریمه، رونالدو موفق شد در نهمین بازی متوالی خود با پیراهن بیانکونری گلزنی کند و به رکورد دیوید ترزگه در سال ۲۰۰۵ برسد.بازی بدون توپ شاگردان ساری و هماهنگی آنها در زمین ستودنی بود. تا دقیقه ۸۰ بازی کاملا در دست بازیکنان یووه بود تا اینکه بر روی حرکت زیبای بنتانکور و بجای گذاشتن یک مدافع فیورنتینا، وی نهایتا در محوطه جریمه متوقف شد و داور بازی ابتدا به تصمیم خود یک ضربه پنالتی دیگر برای یووه اعلام کرد و سپس در وی ای آر نیز به تصمیم خود رای مثبت داد.

در دقایق پایانی بازی، دیبالا تازه وارد بر روی یک سانتر ماتیاس دلیخت را صاحب موقعیت هدزنی کرد و این مدافع جوان بیانکونری بود که با دقت هرچه تمام گل سوم یووه را به ثمر رساند.


یوونتوس ۳ – ۰ فیورنتینا
گلها: رونالدو ۴۰ (پنالتی)، رونالدو ۸۰ (پنالتی)، دلیخت ۹۱

یوونتوس
ترکیب اصلی: شتزنی، کوآدرادو، دلیخت، بونوچی، ساندرو، بنتانکور، پیانیچ، ربیو (متئودی ۸۷)، کاستا (برناردسکی ۸۲)، ایگوآین (دیبالا ۶۷)، رونالدو
نیمکت: بوفون، پینسولیو، دشیلیو، روگانی، کوکولو، رمسی
مربی: ساری

داور: پاسکوآ
کمکها: لوچیچرو، تولفو
داور چهارم: مارسکا
وی ای آر: کالوارسه، دی پائولو

کارت زرد: بونوچی ۳۵

جهت مشاهده آمار کامل بازی کلیک کنید