تیم بانوان یوونتوس در آستانه دیدار های مهمی در این هفته قرار دارد، نیم نگاهی به جام حذفی ایتالیا و نگاه به دربی ایتالیا. این تیم در آستانه دومین قهرمانی در سری آ بانوان قرار دارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مارتینا روزوچی امروز در نوارا به همراه هم‌تیمی های خود فرانكو، گالی، سالوای و جولیانی در مراسم افتتاحیه ورزشی سال ۲۰۲۰ در استان پیه‌مونته حضور داشت.

در این مراسم فدریکا روسو بازیکن سابق یوونتوس نیز حضور داشت و یکی از جایزه های عوان بهترین بازیکن ۲۰۱۸/۱۹ را دریافت کرد. او در این خصوص گفت: “خوشحالم که اینجا هستم، تورین شهری ویژه برای ماست، زیرا ما اولین اسکودتو را بردیم – مارتینا گفت – از آن زمان سطح فوتبال زنان رو به رشد است، جام جهانی بانوان تماشاچیان زیادی داشت.”

در فصل جاری: “توقف مقابل فلورنتیا یک اشتباه نبود، زیرا پیروزی ها هرگز قابل پیش بینی نیستند. ما به جلو نگاه می کنیم، همه چیز به ما بستگی دارد.” باتوجه به بازی بعدی بانوان در سری آ مقابل اینتر: “دربی ایتالیا یک بازی خاص بین زن و مرد است، من با گلزنی در بازی اول خاطرات خوبی دارم. اما پیش از آن ما بازی جام حذفی ایتالیا را در پیش داریم و باید همزمان به یک تعهد فکر کنیم.”