جوانان زیر ۲۳ سال یوونتوس در آستانه دیدار در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، در دیدار مقابل آلوبینوفه به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – شاگردان پکیا در دقیقه ۶ بازی گل اول بازی را دریافت کردند و نهایتا در دقیقه ۷۵ دل سوله بازی را به تساوی کشاند.

پکیا مربی جوانان زیر ۲۳ سال یووه در پایان این دیدار گفت: “ما تلاش زیادی کردیم، از ابتدای بازی تا پایان نیمه دوم خوب کار کردیم. ما در تلاش هستیم تا بازیکنان جدیدی را بیاوریم و تعادل تیمی را حفظ کنیم. از کار کردن با بازیکنانی مثل پورتانووا و دلی کری خوشحالم. چهارشنبه تیم متفاوتی را خواهیم دید، زیرا بازی در جام حذفی کاملا متفاوت از نظر تاکتیکی و ذهنی خواهد بود.”

متئو برونوری مهاجم شماره ۹ جوانان یووه در پایان بازی گفت: “امروز ما هرگز تسلیم نشدیم اما می توانستیم کار بیشتری انجام دهیم من به اینجا آمده ام تا تمام تلاش خود را انجام دهم. تیمی پیدا کردم که می داند چگونه فوتبالی زیبا بازی کنند، ما فقط باید رویکردمان را بهبود بخشیم.”

جوانان زیر ۲۳ سال یوونتوس در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا به مصاف فرالپی‌سالو خواهند رفت. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه دو بر صفر به نفع فرالپی‌سالو به پایان رسید.