به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از شکست دو بر یک مقابل ورونا در بنته‌گودی، مائوریتزیو ساری و ووچک شتزنی با خبرنگاران مصاحبه کردند.

مائوریتزیو ساری

وی گفت: “در حال حاضر، ما بین بازی های خانگی و بازی های خارج از خانه تفاوت زیادی در عملکردمان داریم، امروز می دانستیم که کار دشواری خواهیم داشت، به همین دلیل آنها با حیثیت و فداکاری در مقابل ما ایستادگی کردند. ما در ابتدا خوب مقابله کردیم و بعد از چند حمله بازی را در دست گرفتیم. باید درک کنیم که پیش افتادن نتیجه نهایی نیست، انجام این کار دشوار است و باید تمرکز زیادی داشته باشد. ما به روشی صحیح تمرین می کنیم و باید بتوانیم تمام توان خود را در بازی ها به کار بگیریم زیرا این کمپینی خواهد بود که به صورت نقطه به مرحله مبارزه را پیش روی ما میگذارد.”

ووچک شتزنی

وی گفت: “ما نتوانستیم در این بازی همانطور که در خانه بازی می‌کنیم ویژگی های خود را ثابت کنیم و نتوانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. ما همان تیم هستیم اما شاید رویکرد حریفان ما با داشتن اعتماد به نفس بیشتر در خانه متفاوت باشد، اما ما نباید امتیازی از دست بدهیم. در ابتدای بازی؛ آنها به ما حمله کردند و ما را در شرایط دشواری قرار دادند. وقتی به نظر می رسید که بازی را تحت کنترل داریم، دو گل را دریافت کردیم. برای برنده شدن در مسابقات، همیشه باید ۱۰۰٪ تمرکز داشته باشیم و با تجربه ای که داریم، می توانیم حتی در رقابت ها، کیفیت های خود را به نمایش بگذاریم. ما در کناره ها رشد بزرگی داشتیم و ما در مسیر صحیحی هستیم.”