به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – میلان – یوونتوس دیداری کلاسیک در جام حذفی ایتالیا. در سالهای سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ این دو تیم دو فینال جام حذفی را در شهر رم مقابل هم ایستادند، هر دو جام توسط بیانکونری فتح شد. با این حال، سن سیرو جایی خواهد بود که یووه پنجشنبه شب در آنجا مقابل میلان به زمین خواهد رفت. در این بین برخی پیروزی های تاریخی جام حذفی ایتالیا برای یووه قابل بازگویی است.

۲۵ آوریل ۱۹۹۰: ۰-۱

دیدار برگشت مرحله فینال جام حذفی، در حالی برگزار شد که هر دو تیم در ورزشگاه شهرداری تورین موفق به گلزنی نشدند، با وجود تلاش ها هر دو تیم این یووه بود با یک گل پیروز شد. مسابقه ای بین یووه دینو زوف و میلان آریگو ساکی که در سن سیرو برگزار شد، تنها با یک گل از روبرتو گالیا پس از گذشت ۱۷ دقیقه از بازی به پایان رسید.

اگرچه مارکو وان باستن و هم تیمی هایش سعی کردند دوباره به بازی برگردند، اما راهی برای نفوذ به دفاع بیانکونری پیدا نکردند، اینگونه بیانکونرو ها توانستند پس از هفت سال قهرمان جام حذفی ایتالیا شوند. یک برد بزرگ برای مربیان بیانکونری، زوف پس از فتح جام حذفی ایتالیا نیز توانست جام یوفا را فتح کند.

۲۳ ژانویه ۲۰۰۲: ۱-۲

درست همانطور دیدار میلان – یووه در دور رفت این فصل، نیمه نهایی جام حذفی نیز در سن سیرو برگزار شد. دو مربی پیشین بیانکونری، مارچلو لیپی در نبردی مجدد با کارلو آنچلوتی، در بازی ای که تیم میزبان در نیمه اول با ژاوی مورنو ستاره اسپانیایی خود تلاش بیشتری کرد.

با این حال در نیمه دوم، یووه با دو گل به بازی برگشت. گل اول توسط بیریندلی از روی ضربه آزاد در ابتدای نیمه دوم به ثمر رسیده شد، بعد از آن دل پیرو در چهار دقیقه پایانی با شوتی از راه دور گل دوم یووه را به ثمر رساند.

۸ فوریه ۲۰۱۲: ۱-۲

نیمه نهایی دیگر در جام حذفی در ورزشگاه سن سیرو، فصلی که یووه توسط آنتونیو کونته و میلان توسط ماسیمیلیانو آلگری برای کسب قهرمانی در سری آ رقابت داشتند. کونته در دومین فصل حضور خود در یوونتوس با درخشش مارتین کاسرس در آن شب قهرمان جام حذفی شد، این مدافع هر دو گل یووه را مقابل تک گل استفان ال شاراوی به ثمر رساند. بیانکونری با گل دوم استثنایی و یک شاهکار در مقابل مارکو آملیا دروازه‌بان میلان پیروز میدان شد.