باشگاه یوونتوس تمدید قرارداد با ووچخ شچسنی را رسما اعلام کرد و وی پیراهن یووه را تا سال ۲۰۲۴ برتن خواهد داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از بازی در آرسنال و رم در تابستان ۲۰۱۷ وی وارد تورین شد، شچسنی راه خود را برای تبدیل شدن به دروازه بان اول یوونتوس انتخاب کرد، وی تا کنون ۸۴ بازی رسمی، دو اسکودتو،
یک جام حذفی ایتالیا و یک سوپر کاپ ایتالیا به همراه یووه فتح کرده است.

از زمان ورود وی، آمار کلین شیت های یووه ۴۶٪ بوده است (۲۸ بازی از ۶۱ بازی). وی در سالهای اخیر به طور میانگین ۰٫۷ گل در هر بازی در سری آ دریافت کرده است، کمترین نسبت با در نظر گرفتن آمار سایر دروازه بانان در حداقل ۵ بازی.

او در فصل اول جانشین جانلوئیجی بوفون بود، با این وجود در کل ۲۱ بازی انجام داد و استحکام کامل تیم را تضمین کرد. این واکنش های فوق العاده به او اجازه داد پیراهن اول یووه را در سال بعد دریافت کند، چیزی که امسال دوباره آن را تجربه کرده است و با وجود حضور دوباره بوفون در یووه، وی تا کنون ۴۱ بازی دروازه بان بیانکونری بوده است.

و این فصل او به شکلی عالی کارش را شروع کرده است … حضور در ۱۴ بازی در سری آ، لیگ قهرمانان اروپا و سوپر جام ایتالیا، وی در بین تمام دروازه بانان سری آ در ۵ بازی اخیر ۸۳٫۷ درصد سیو داشته است. این به این معنی است که وی ۸۳٫۷ درصد از شوت های مهاجمین را دفع کرده است.

بنابراین این ماجراجویی شگفت انگیز بین شچسنی و یوونتوس تا سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت و جای تردید نیست که این تمدید قرارداد سزاوار اوست. موفق باشی ووچخ شچسنی عزیز!