به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی با میلان در جام حذفی ایتالیا در مورد موضوعات مختلفی در این خصوص، از جمله بازی، آمادگی تیم و دیدار با آنیلی مصاحبه کرد.

ملاقات با میلان

“میلان در این دوره بازی های بهتری را به نمایش گذاشته است. آنها در بازی قبل و در دربی شهر میلان بازی را به خوبی شروع کردند. بازی دشواری در پیش خواهیم داشت.”

در مورد تیم

وی گفت: “این تیم با جدیت و کارآیی زیاد تمرین خود را ادامه میدهد. قابلیت و بازدهی بازیکنان رشد کرده است و بازیکنان خود را به آمادگی رسانده اند. ما در اینجا محیطی عالی با ساختاری عالی همراه با روابطی خوب کار می‌کنیم. در اعماق تیم اجازه استفاده از چندین ترکیب مختلف در صورت لزوم فراهم است.”

دیدار با رئیس

وی گفت: “من و آنیلی اغلب برای شام به بیرون می رویم. این چیزی بود که از قبل برنامه ریزی شده بود. طبیعی است که عملکرد من همیشه تحت نظارت است. ما در ماه فوریه هستیم و برای هر رقابتی که مطابق با اهداف اولیه‌مان باشد می جنگیم. واضح است که ما بازی بدی را پشت سر گذاشتیم که عواقب و حواشی بیرونی زیادی را پرورش داد.”

بازیکنان

میرالم پیانیچ شروع خوبی در این فصل داشت و اطمینان دارم او دوباره به بازیکنی سرنوشت ساز تبدیل خواهد شد. کریستیانو رونالدو به من گفت که شرایط بهتری دارد. به همراه او ما بازی به بازی موارد را ارزیابی می کنیم. به نظر می رسد مسیر بهبودی کیه‌لینی کامل شده است. او باید مانند امروز صبح چند آزمایش دیگر انجام دهد. آرون رمزی همراه با افزایش اعتماد به نفسش در شرایط جسمی خوبی قرار دارد. باوجود مصدومیت پیشین وی، سازگاری او با بازی های لیگ آسان نبود.