چرنویا: “ما آماده هستیم”

خبرنگار: مدیر

پس از برد ۰-۶ امپولی در جام حذفی ایتالیا، بانوان یوونتوس به جهت کسب آمادگی بیشتر برای بازی خانگی مقابل اینتر تمرینات خود را در وینوو ادامه دادند. والنتینا چرنویا در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت: “هیجان و تمرکز زیادی دارم، مسابقه بسیار مهمی در پیش داریم. ما انگیزه و شرایط خوبی برای عملکردی متفاوت داریم. تمام بازیکنان نیز آماده هستند، بازی ای را پشت سر گذاشتیم که خود را در آن کاملا آزمایش کردیم و حالا در تمرکز برای بازی با اینتر هستیم. ما با روحیه به کار خود ادامه میدهیم.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – یووه – اینتر همیشه یک مسابقه جذاب است: “حتی وقتی که می خواهید نام دو تیم را روی کاغذ بخوانید، بازی هیجان انگیزی را متصور میشویم. در این سالها بازی های برای باشگاه یوونتوس چنین بوده است و اکنون هم برای بانوان نیز به طور فزاینده ای هیجان انگیز شده است. این دربی ایتالیا است و سه نکته مهم برای برنده شدن وجود دارد: این تمام عناصر یک بازی عالی است.”

این مسابقه یکشنبه در کمپ آله و ریکی – وینوو برگزار خواهد شد و در این بین والنتینا امیدوار است که یکشنبه واقعاً خوبی را پشت سر بگذارد: “امیدوارم هواداران یوونتوس در پایان بتوانند لبخند بزنند و جشن بگیرند.”

در این بین میتوان به پر شدن تمام صندلی های کمپ آله و ریکی در دیدار بانوان یوونتوس – اینتر اشاره کرد.