بنتانکور: “در مسیر صحیحی هستیم”

خبرنگار: مدیر

مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا در دیدار با میلان به پایان رسید و حالا بازیکنان یوونتوس برای جدال این هفته مقابل برشیا در روز یکشنبه تمرکز میکنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – رودریگو بنتانکور در خصوص وضعیت فعلی یوونتوس در مصاحبه با خبرنگاران Sky Sport گفت: بازیکنان ما عملکرد بسیار خوبی داشتند، ما در رده بندی اول هستیم و اولین تیمی بودیم که در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردیم و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا نیز بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. باید برای کنترل بازی تمرکز بیشتری داشته باشیم، در مسیر صحیحی هستیم: در حال تلاش برای ثابت کردن آن هستیم.”

بیانکونرو ها س از تساوی ۱-۱ مقابل میلان به خانه برگشتند: “بازی خیلی سختی بود اما فکر می کنم نمایش خوبی در ورزشگاه آنها داشتیم. اکنون ما آماده بازگشت به خانه هستیم.”

با این وجود، یکشنبه دو تیم یووه و برشا به مصاف یکدیگر خواهند رفت: “ما می خواهیم عملکرد خوبی داشته باشیم؛ می دانیم که باید سه امتیاز را کسب کنیم. در یووه همیشه باید امتیاز بیشتری کسب کنید: این همان چیزی است که من از روز اول آنرا فهمیدم و این مهمترین چیزی است که باعث شده این تیم در این سالها پیروزی های زیادی کسب کند.”

“من هر روز و بعد از هر بازی احساس بهتری می کنم: مربی و هم تیمی هایم اعتماد خودشان را به من نشان می دهند. با آرامش بیشتر برای عملکرد بهتر تیم تلاش خواهم کرد و فکر می کنم در مسیر درستی هستیم.”