به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از اتمام بازی مقابل میلان در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا، مائوریزیو ساری، لئوناردو بونوچی و جانلویجی بوفون با خبرنگاران مصاحبه کردند.

مائوریتزیو ساری

وی گفت: “ما در مرحله ای هستیم که تلاش میکنیم تا پیشرفت خود را ادامه دهیم … فوتبال فراز و نشیب هایی دارد، اما امشب در بعضی قسمت ها، از لاک دفاعی به خوبی بیرون آمدیم. دوباره دریبل بازیکنان را دیدیم و دوباره شروع به حمله کردیم. با حرکات فردی بازیکنان میتوانیم حتی در نزدیکی دروازه حریف نمایش بهتری داشته باشیم. گل؟ بازی تدافعی را از دو تیم شاهد بودیم، اما ما موفق شدیم نتیجه بازی را برای خود حفظ کنیم. از این گذشته، ما فقط دو گل بیشتر از بهترین خط دفاعی در لیگ دریافت کرده ایم. پیانیچ و رمزی بازی خوبی داشتند، آرون در نیمه دوم تعویض شد. کیه لینی غایب است و جای خالی وی احساس میشود.”

لئوناردو بونوچی

او گفت: “گل خارج از خانه مهمی را در بازی‌ دو طرفه به ثمر رساندیم اما ما نمی توانیم فقط به این گل راضی شویم. تلاش زیادی کردیم و در حالی که بازی های فشرده ای داریم، بنابراین باید یک درجه تلاشمان را بیشتر کنیم. ما در جایگاهی هستیم که برای آن تلاش کردیم اما باید تمریناتی را که در طول هفته انجام می دهیم را عملی کنیم و به عنوان گروه به رشد خود ادامه دهیم. کنترل بازی و مهارت دریبل باید بهتر شود، ما باید بازیکنان خود را در موقعیتی قرار دهیم تا در ۳۰ متر نهایی با دوندگی خود فاصله زیادی ایجاد کنند.”

جانلوئیجی بوفون

وی گفت: “من یووه‌ای را دیدم که در مانورها روان بودن و این امری مهم برای کنترل بازی است. ما به همان اندازه که در گذشته در ۲۰ متر پایانی موفق بودیم در این بازی مؤثر نبودیم، اما همانطور که معلوم شد نتیجه خوبی گرفتیم. این نتیجه باعث راحتی خیال ما نیست، اما نتیجه خوبی کسب کردیم. وقتی برای یووه بازی می کنید انتقادات زیادی را میشنوید، زیرا روند پیروزی و اهداف مهمی در اینجا وجود دارد. بعد از بازی با ناپولی و ورونا درست است که انتقاداتی وجود از ما شد، این امر می تواند عملکرد ما را بهتر کند. رونالدو؟ او یک قهرمان باورنکردنی است، بازی با او یکی از دلایلی است که من به اینجا برگشتم.”