“از ابتدای فصل مشخص بود که فصلی متفاوت را پیش رو داریم، این سخنان آغازین مائوریزیو ساری در کنفرانس مطبوعاتی امروز بود. پس از شکست هفته گذشته مقابل هللاس ورونا، بیانکونرو ها یکشنبه میزبان برشیا خواهند بود. پیش از این دیدار مربی یووه با دید روشنی در مورد آنچه که بازیکنان باید انجام دهند مصاحبه کرد:”ما باید با انگیزه به راهمان ادامه دهیم و برای قهرمانی تلاش کنیم، این امر انگیزه بزرگی را به همراه دارد.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – وی افزود: “ما همچنین باید جسارت خود را تقویت کنیم: لحظه هایی در بازی باید سطح قدرت دفاعی خود را بالا ببریم. برشا در خانه حریف عملکرد بهتری نسبت به بازی های خانگی داشته است: روبرو شدن با آنها آسان نیست و بازی ساده‌ای نخواهد بود. در این نیمه از فصل شاهد بازی های پیچیده‌تری هستیم.”

ساری سپس با اشاره به وضعیت برخی از بازیکنانش گفت: “من امروز باید وضعیت بازیکنان را ارزیابی کنم. دیروز آنها کمی خسته بودند. میرالم پیانیچ بازیکنی است که همیشه در نمایش هایش رشد می کند.”

وی ادامه داد: “برناردسکی هنوز به تیم اضافه نشده ولی می تواند هفته آینده به جمع سایر بازیکنان اضافه شود. جانلوئیجی بوفون عملکرد خوبی داشته است و تمرینات خوبی را نیز پشت سر گذاشته است. در حال حاضر در جایگزینی دروازه بان ها مشکلی نداریم.”

در پایان او در جواب به سوالی در مورد اینکه نتیجه دیدار لاتزیو-اینتر برای یووه اهمیتی خواهد داشت، گفت: “مهم خواهد بود، اما تعیین کننده نیست، ما در حال فکر کردن در مورد عملکرد خودمان هستیم.”