مصاحبه بازیکنان پس از بازی با برشا

خبرنگار: مدیر

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – یووه با پیروزی قانع کننده ۲ بر صفر برشا را شکست داد، در این بازی جورجیو کیه‌لینی در ۱۵ دقیقه آخر بازی در زمین بازی حضور پیدا کرد. کاپیتان یووه به همراه ساری و ربیو پس از مسابقه با خبرنگاران مصاحبه کردند.

جورجو کیه‌لینی

وی گفت: “بدترین قسمت تمام شد، اکنون سخت ترین قسمت فرا رسید. خوشحالم، به آرامی به ترکیب اصلی برمی گردم. امروز از مربی و هم تیمی هایم تشکر می کنم زیرا به شوک کوچک همراه با انرژی احتیاج داشتم و این یک ربع بازی به من شک خوبی داد. اکنون، باید سخت کار کنم و تلاش کنم تا به هم تیمی هایم بپیوندم، در سه ماه گذشته ما در این رقابت ها خوب بازی کردیم. امید من آماده شدن برای بازی های کلیدی است. امیدوارم که در طی هفته های آینده به پیشرفت خود ادامه دهم و بتوانم جایگاه خودم را پس بگیرم، اکنون باید برای پایانی حرفه ای آماده باشیم. پس از کسب نتیجه دلخواه در جام حذفی ایتالیا، به همراه یووه به صدر جدول بازگشتیم، با نزدیک شدن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا باید از هم تیمی هایم بخاطر کاری که انجام داده اند تشکر کنم. از پنج ماه و نیم طولانی گذشتم. امیدوارم برای کسانی که با فشردگی بازی کردند موجی از اشتیاق به همراه داشته باشد. اکنون یک ماه برای آمادگی کامل زمان نیاز دارم، در قسمتی از فصل هستیم که رقابت مهمی برای صدر نشینی شاهد هستیم. اکنون باید به بازی های لیگ توجه داشته باشیم و این امر مهم است که بدون در نظر گرفتن تیم های دوم یا سوم، امتیاز کسب کنیم. همه ما تلاش میکنیم و این نیز برای تماشاگران زیبا تر خواهد بود، فقط باید به خودمان فکر کنیم. همه ما باید با یووه متحد باشیم، از ریاست باشگاه گرفته تا كارمندان.”

مائوریتزیو ساری

او گفت: “کار را خوب شروع کردیم، بعد از ده دقیقه بازی فشرده بازی را باز کردیم و توپ را به خوبی حرکت دادیم. دیبالا در فاز تهاجمی آزادی داشت و کوادرادو در بازیسازی عملکرد خوبی داشت. کیه‌لینی دیروز گفته بود که می خواهد یک ربع آخر بازی را در میدان حضور داشته باشد و من وقتی که او را در لباس تمرین دیدم، به او اعتماد کردم! او ماه‌ها از میادین دور بوده و اکنون بهتر شده است. ما بازیکنان قدرتمند زیادی داریم، همه آنها بدون اینکه نقش خاصی داشته باشند، بازیکنان غیرقابل توصیف هستند. بنابراین شرایط مختلفی برای نمایش آنها وجود دارد. استراحت دادن به کریستیانو کار درستی بود و به همین دلیل ما امروز برای تاکتیک تیمی تصمیم دیگری گرفتیم. همانند یک هافبک مرکزی، رمزی فضای بیشتر در زمین داشت و به نظر من در سه بازی اخیر عملکرد بهتری داشته است و در فاز دفاعی نیز ایستادگی داشت. از نظر تاریخی، بازیکنان انگلیسی همیشه تلاش کرده اند تا با تاکتیک های فوتبال ما سازگار باشند، اما به نظر من او مرحله سختی را پشت سر گذاشته است و می تواند به عملکرد بهترب هم برسد.”

آدرین ربیو

پیروزی مهمی بود كه منجر شد اعتماد به نفس خود را بعد از بازی مقابل ورونا به دست آوردیم. ما توانستیم توانایی خودمان را به خوبی نمایان کنیم و باید مانند همین بازی ادامه دهیم، باید در فاز تهاجمی بهتر عمل کنیم. کاپیتان کیه‌لینی بازیکن بسیار مهمی است و زمانی که مصدوم بود از ما حمایت می کرد. اکنون بازی های بسیار مهمی در پیش است و با تجربه او میتوانیم خوب عمل کنیم. من شخصاً راضی هستم، خیلی تمرین کردم و اکنون تداوم خوبی پیدا کردم. امیدوارم رشد بیشتری داشته باشم و بتوانم همینطور ادامه دهم. اکنون بازی مهمی مقابل اسپال در پیش داریم و بعد از آن خود را برای چالشی دشوار مقابل لیون، تیمی قدرتمند اختصاص خواهیم داد.”