دانیله روگانی در مصاحبه با خبرنگاران اسکای اسپرت در خصوص شرایط تیم گفت: “بازیکنان احساس می کنند که مرحله تعیین کننده‌ای را در پیش دارند ما آماده ایم تا با آن روبرو شویم. بازی مهمی در فرارا خواهیم داشت، با یادآوری بازی دو سال پیش بازی انتظار دشواری را خواهیم داشت، آوردن ۳ امتیاز به خانه برایمان امری ضروری است.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – وی ادامه داد: “در یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان مقابل لیون قرار خواهیم گرفت، بازی زیبا و دشواری در پیش داریم. ما تلاش خواهیم کرد تا در این بازی گلزنی کنیم و بهترین عملکرد خود را ارائه خواهیم کرد.”

این مدافع همچنین درباره شرایط خود گفت: “من همیشه آماده ام تا به درخواست مربی در شرایط اضطراری به کمک تیم بیایم. همیشه سعی می کنم سهمی در پیروزی داشته باشم.”

بدون شک بازگشت کیه‌لینی یكی از شیرین ترین اخبار روزهای اخیر بود که با استقبالی پرشور در ورزشگاه آلیانز از آن حمایت شد: “جورجیو برای ما چهره مهمی است و حتی حضور او روی نیمکت، به عنوان بازیکن مصدوم برای تیم با ارزش بود. بازگشت او به زمین مسابقه و تمرین ارزش زیادی داشت و ما از این امر بسیار خوشحالیم.”