به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در آستانه دیدار با اسپال، مائوریزیو ساری در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد: “ما آماده بازی هستیم، هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی در مرحله مهمی از فصل هستیم.”

“نگران این نیستیم که بازیکنانمان در بازی با اینتر محروم باشند، چراکه هنوز به رقابت های حساس فصل نرسیده ایم و فقط برای بازی فردا تمرکز می کنیم. فقط در مورد رقابت در فتح اسکودتو فکر نمی کنیم، بازی فردا در فرارا برگزار میشود و هنوز به بازی های تعیین کننده نرسیدیم. بازی به بازی تلاش خواهیم کرد. بازی با سیستم ۴-۳-۳ به بازیکنانی که در دسترس داریم بستگی دارد، در سطح دفاعی تغییرات زیادی نداریم.”

“اسپال با مربیگری دی بیاجو عملکرد متفاوتی داشته، بازی دشواری در پیش داریم زیرا آنها برای بقا در لیگ بازی می کنند.”

سپس ساری در مورد شرایط بازیکنان خود گفت: “کیه‌لینی شرایط بهتری دارد ولی به آمادگی کامل نرسیده است. فردا بهترین ترکیب را راهی میدان خواهم کرد. تصمیمی برای حضور جانلوئیجی بوفون برای بازی فردا گرفته نشده است، من هنوز با فیلیپی [سرمربی دروازه بان] صحبتی نداشتم، بعد از این کنفرانس این کار را خواهم کرد.”

وی گفت: “از عملکرد خوب کوادرادو خوشحالم، او بازیکن خوبی هم در فاز دفاعی و هم در فاز تهاجمی است. سامی خدیرا از نظر وضعیت جسمی از کیه‌لینی عقب تر است. ما روز به روز مصدومیت او را ارزیابی خواهیم کرد. برناردسکی شرایط بهتری دارد و برای بازی کردن آماده است، شاید او هنوز آماده حضور کامل در ۹۰ دقیقه نباشد. پیانیچ نیز آماده بازگشت است.”