موفقیت کلیدی اغلب با توانایی ارائه می شود و مسیرهای جدید و انتخاب های شجاعانه ای را انجام دهید. با این دیدگاه، باشگاه یوونتوس از طریق برنامه ای متمرکز شده روی برند تجاری خود در سال ۲۰۱۷، به همراه رشد حضور تماشاچیان، چرخه توانایی گسترده تر و تجارت نوآورانه ای ایجاد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – همچنین این باشگاه تنها برای طرفداران فوتبال و ورزش تشکیل نشده بلکه با هویت جدید گسترده تر و جهانی تر ایجاد شده است: هسته اصلی آن لوگوی J است، یک بیان جهانی از ذات یوونتوس: کلمه ی J، پیراهن راه راه و لوگوی اسکودتو … امروزه این هویت در نمایشگاه “L’Art du Sport” در معرض نمایش قرار داده شده است، نمایشگاهی که از ۲۱ فوریه تا ۱۷ می ۲۰۲۰ توسط مرکز گرافیکی در Èchirolles فرانسه برگزار شده است.

نمایشگاه “L’Art du Sport” با ارائه ۱۵۰ اثر نمایانگر تعالی ارتباط بصری است که به ورزش اختصاص می یابد.

پوسترها و اشیاء مربوط به نشریات، تصاویر، عکس ها، آثار هنری، هویت های بصری، نمایانگر برخی از نقاط عطف ارتباطات ورزشی است. از آثار Eduardo Arroyo گرفته تا یادبود فتح جام جهانی ۸۲ توسط تیم ملی اسپانیا، طرح گرافیکی فیل گالووی برای جام جهانی ۲۰۱۸، پوسترهای امضا شده توسط هنرمندان بین المللی در رولان گاروس و تصاویر لباس های طراحی شده توسط فیلیپ گیوتل برای بازی های المپیک آلبرتویل در این نمایشگاه قابل رویت است.

در این زمینه، هویت یوونتوس که به همراه ذات این برند ساخته شده است، به عنوان نمونه ای از چگونگی ساخت یک نماد جهانی که قادر است خود را به شدت در هر زمینه، ورزش یا سرگرمی، در حوزه فیزیکی یا دیجیتال بیان کند به عنوان یادبود به این نمایشگاه اضافه شده است.