آمار دیدار های اسپال – یوونتوس

خبرنگار: مدیر

سه بازی از پنج بازی: یوونتوس در سه بازی از ۵ بازی مقابل اسپال در سری آ سه برد – ۱ مساوی و ۱ شکست کسب کرده است. هر ۳ برد به لطف کلین شیت بدست آمده و جدیدترین نتیجه کسب شده ۲ – ۰ به نفع بیانکونرو ها بوده.

اسپال در ورزشگاه خانگی: اسپال در قرن بیست و یکم به لطف تساوی (۰-۰ در مارس ۲۰۱۸) در خانه خود مقابل یوونتوس در سری آ شکست نخورده و با یک پیروزی (۲-۱ در آوریل ۲۰۱۹) شانس خوبی مقابل بیانکونرو ها داشته است.

نقاط ضعف: آخرین تیمی که صدر نشین سری آ را با ۴۱ امتیاز شکست داد دقیقاً اسپال بود! این تیم یوونتوس را در آوریل سال گذشته شکست داد.

طلسم صدرنشینان: تمام ۵ دیدار گذشته بین تیم های صدرنشین و پایین جدولی در سری آ با پیروزی برای صدرنشینان به پایان رسیده است.

آمار بازی های خارج از خانه: یوونتوس در سه بازی از ۵ بازی اخیر خارج از خانه در لیگ دو پیروزی و یک شکست متحمل شده است. آخرین باری که بیانکونرو ها سه بازی خارج از خانه را با شکست پشت سرگذاشتند، در آوریل ۲۰۱۰ با آلبرتو زاکرونی بود.

شوت های در چارچوب: اسپال در کل با ۸۳ شوت به چارچوب در هر بازی کمترین دقت شوت در چارچوب را دارد، از طرف دیگرد آتالانتا با ۱۸۸ شوت و یوونتوس با ۱۵۴ شوت صاحبت عنوان بیشترین شوت در چارچوب هستند.

رونالدو شبیه به روی کاستا: کریستیانو رونالدو فقط یک گل با رکورد ۴۲ گل رووی کاستا به عنوان بهترین گلزن پرتغالی در تاریخ سری آ فاصله دارد.

۱۰ از ۱۰: کریستیانو رونالدو مهاجم یوونتوس با گلزنی در ۱۰ بازی متوالی، در آستانه شکست رکورد ۱۱ گل پیاپی از باتیستوتا و کوآلیارلا قرار دارد.