به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – یووه به لطف گل های رونالدو و رمزی پیروزی در فرارا مقابل اسپال را تضمین کرد، اکنون میتوان فاصله بیشتری با تیم ها لاتزیو و اینتر ایجاد شود. در پایان این مسابقه رمزی، ساری و کوادرادو با خبرنگاران مصاحبه کردند.

آرون رمزی:

این پیروزی راه خوبی برای شروع یک هفته سخت بود: بازی در هفته های فشرده همیشه بسیار دشوار است و به همین دلیل از نتیجه امروز راضی هستیم. پست ایده آل برای من پست “متزالا” است، این موقعیتی است که من در تمام این سالها در آن بازی کرده ام و میتوانم خودم را به بهترین شکل ثابت کنم امروز نیز موفق به گلزنی شدم. بازی مقابل لیون بازی سختی خواهد بود: هیچ بازی ساده ای در لیگ قهرمانان اروپا وجود ندارد، اما ما با اطمینان و آمادگی کامل در بهترین شرایط با آن روبرو شویم.”

مائوریتزیو ساری:

“پیشرفت خوبی در این بازی داشتیم و با خلق موقعیت های بیشتر عملکرد خوبی هم داشتیم. ضربات پنالتی زیادی علیه ما گرفته میشود و این عجیب است. کیه‌لینی؟ او امروز به مدت یک ساعت بازی کرد، بیست دقیقه بیشتر از بازی قبل، وقتی او در زمین بود گل نخوردیم. تا ده روز آینده ممکن است او کاملا برای بازی آماده باشد: ما باید ببینیم که شرایط آمادگی بدنی او پس از بازی امشب چه واکنشی نشان خواهد داد، اما زمانی را خواهیم دید که او کاملا آماده است. لحظاتی در بازی بود که فشار را به خوبی مدیریت کردیم، حریفمان تلاش زیادی داشت ولی ما از آنها فعال تر بودیم. نداشتن کلین شیت، این مشکلی است که ما از ابتدای فصل با آن می جنگیم، اگرچه باید گفت که این مشکلات مهار شدنی هستند. با این حال ما بازی به بازی در حال رشد هستیم. امشب با برنامه و توجه زیادی بازی کردیم. لیگ قهرمانان انگیزه زیادی به ما می دهد، اما مسابقات دشواری در پیش داریم: رقابتی بین ۱۰-۱۲ تیم، که فقط قوی ترین تیم به  عنوان برنده انتخاب میشود.

خوان کوآدرادو:

“پاس گل من به رونالدو؟ اینها حرکاتی هستند که ما در تمرین هایمان آنرا انجام میدهیم، وقتی دیدم که او وارد محوطه جریمه شد، توپ را به سمت او فرستادم. من عادت داشتم در جناح زمین بازی کنم، حتی در شروع فصل مربیاز من خواست که بیشتر تلاش کنم و در فاز دفاعی نیز شرکت کنم. بدین ترتیب مجبور شدم یک خط عقب تر بروم، بعد از آن مربی به من گفت که میتوانم یک سلاح اضافی باشم زیرا می توانم دو نقش بازی کنم، من از کاری که می کنم خوشحال هستم. با توجه به بازی با لیون اعتماد به نفس زیادی داریم، می دانیم که سابقه شختی خواهد بود، اما می دانیم که تیم خوبی هستیم و سعی می کنیم نتیجه خوبی بگیریم. همیشه دوست دارم بازی کنم. باید حرفه ای باشید و آمادگی بدنی داشته باشید. ما باید سعی کنیم در دفاع متراکم تر باشیم: ما روی آن کار می کنیم اما فکر می کنم این سبک از بازی ویژگی های ما را ارتقا می بخشد و به تدریج فشرده تر خواهیم شد.”