به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در آستانه دیدار لیون – یوونتوس در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان، مائوریتزیو ساری و لئوناردو بونوچی در کنفرانس خبری پیش از این بازی شرکت کردند.

ساری: “لیون تیم خطرناکی”

“در سری آ، وظیفه و مسئولیت پیروزی بر گردنمان است. در اروپا نیز با این هدف جزو ۱۰ تیم هستیم. ورود به فوتبال ایتالیا آسان نیست. ربیو رشد زیادی کرده. او این احساس را به ما واگذار می کند که هنوز توانایی ارائه کار دیگری را نیز دارد. او در مسیر پیشرفت است و ما به او بسیار افتخار می کنیم. لیون تیم فنی‌ای است که دارای عناصر سرعتی و فیزیکی است. آنها تیم خطرناکی هستند؛ بنابراین، باید خوب بازی کنیم. ما از لحاظ سطح خصوصیات خط میانی متنوعی داریم. بازی فردا فشار زیادی برای سه هافبک میانی ما خواهد داشت. کریستیانو رونالدو بازیکنی است که در همه جای دنیا تحسین می شود. رکورد های او گویای همه چیز است. او بازیکنی فرا تز از انتظار است و از نظر جسمی و روحی بخوبی کار میکند. بازگشت سامی خدیرا و داگلاس کاستا اهمیت زیادی برایمان دارد. خوب است بدانید که می توانید در این مرحله از فصل به آنها اعتماد کنید.”

بونوچی: “با انگیزه و مشتاق”

یووه با انگیزه و اشتیاق وارد زمین بازی خواهد شد. ما برای بازی تماشایی مقابل تیم بزرگ لیون آماده هستیم. بازگشت کیه لینی خبر خوبی برای یووه است. او سمبل و رهبری بزرگ است که همه ی ما از تجربیات او درس میگیریم. او به همراه یووه و با آتزوری خاطرات بسیار خوبی برای ما ساخته است. اینجا مکان مناسبی برای اثبات شایستگی هاست، لحظه مناسب فرا رسیده و حالا ما اینجا هستیم. با میل فراوان برای این بخش از فصل آماده هستیم تا با پیروزی به پایان هر مسابقه برسیم. تمرینات ما به ما کمک می کند تا پیشرفت کنیم و همانند کاری که در تمرین انجام می دهیم به راحتی میتوانیم آنرا در زمین اجرا میکنیم. حتی تمرین امروز من را برای فردا مشتاق‌تر کرد. مسئولیت کمک به جوان تر ها را بر عهده دارم. با دلیخت ارتباط خوبی دارم و به همراه او پیشرفت های زیادی می کنیم.”